Куршевель

Куршевель належить до числа найпрестижніших і дорогих гірськолижних курортів Франції та світу. Це місце підходить для тих, хто звик відпочивати в шикарній обстановці з різноманітністю варіантів житла, харчування та нічного дозвілля.
Лижний сезон тут триває з кінця листопада по квітень.
 
ГОТЕЛІ
У Куршевелі велику кількість вишуканих готелів, апартаментів будь-якого класу, клубних готелів, розкішних шале. Всі готелі, розташовані вище центру курорту, пропонують постояльцям безкоштовні автобуси для виїзду в центр і назад.
 

Готелі розташовуються на декількох рівнях - 1100 1300, 1550, 1650 і 1850 м. Ціна збільшується разом з висотою.
 
ТРАСИ
Система трас організована таким чином, що практично до кожного готелю або апартаментів можна спуститися на лижах зі схилу. При наявності абонемента скі-бас безкоштовний.
Професійні спортсмени і любителі гострих відчуттів знайдуть тут велику кількість екстрим-спусків в районі Col du Pas du Lac, а трасу Jean Blanc протяжністю 1,5 км, з перепадом висот в 1000 м візьме не кожен досвідчений гірськолижник. У Куршевелі є також траси для рівнинних лиж. Можна займатися слаломом, стрибати з олімпійського трампліну.
Близько 600 гармат забезпечують снігове покриття.
Є кілька гірськолижних шкіл, в тому числі для дітей.
 

Деякі інструктори володіють російською мовою.
 
 
 
РОЗВАГИ
Боулінг, теніс, сквош, каток, сауни, дельтаплани, параплани, вертолітні прогулянки, стрибки з парашутом, польоти на повітряній кулі, скелелазіння по крижаній вежі.
На курорті багато дорогих бутиків. Увечері можна навідатися в затишні ресторанчики з живою музикою, бари, на нічні дискотеки.