ТуреччинаТуреччина

Кушадаси

Кушадаси - невелике портове містечко, розташоване неподалік Ізміру. Курорт популярний завдяки чистим доглянутим пляжам з маленькими відокремленими бухточками та першокласним готельним комплексом. Особливу привабливість місту надають старі квартали з вузькими вуличками та традиційними двоповерховими будинками, де розташовуються магазини, кафе та рибні ресторанчики.
 
Сонце світить тут 300 днів на рік. Туристичний сезон триває майже цілий рік.
 
ГОТЕЛІ
Практично всі готелі Кушадаси (а це в основному 4-5 *) розташовані на першій лінії. У багатьох з них є оздоровчі та спа-салони. Крім системи All inclusive, туристи можуть вибрати напівпансіон.
 
ПЛЯЖІ
Піщаний пляж Пігал, розташований по дорозі в Кушадаси, добре облаштований, пропонує широкий вибір водних видів спорту та розваг.
На міському пляжі в центрі Кушадаси узбережжя кам'янисте. Лежаки та парасольки тут надаються за плату.
Жіночий пляж - піщаний, з різноманітними водними розвагами, закусочними та ресторанами.
Довгий пляж розташований за 6 км від центру Кушадаси і простягся майже на 30 км. Він - найпопулярніший, з найкращою колекцією розваг.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Кушадаси варто подивитися генуезьку фортецю Кючукада Калесі, караван-сарай, храми Артеміди та Аполлона. Поблизу курорту знаходиться Національний парк Делек.
З Кушадаси можна відправитися в розташовані неподалік історичні міста Ефес, Мілет, Прієна, Дідіма, Афродисіас і Памуккале.
 
РОЗВАГИ
Кушадаси - ідеальне місце як для активного, так і для відпочинку. Тут розташовано кілька аквапарків.
У Кушадасі багато шкіл підводного плавання.
Можна навідатися у фольклорні ресторанчики. Шанувальники нічного способу життя знайдуть у Кушадасі гучні дискотеки. Найбільш популярним на курорті є нічний клуб «Акденіз».
 

У Національному парку Делек є можливість викупатися в одній із відокремлених бухт і позасмагати на чудовому піщаному пляжі.