Ла Массана

Ла Массана - містечко, що лежить на перетині доріг в Арінсаль, Ордіно, Аркаліс і Андорру-ла-Велла, знаходиться в 7 км від столиці Андорри на висоті 1300 м. Курорт вважається самим високогірним в країні.
Найближчий район катання - Пал - Арінсаль, дістатися до нього можна за 10-15 хвилин на скібас.
У Пале готелів немає, розміститися можна або в Арінсалі, або в Ла Массані.
Зона Арінсаль відома своїми численними барами, ресторанами та дискотеками, тому більше підходить для молоді, а Пал хороший для спокійного сімейного відпочинку.
 
ТРАСИ
Зона катання в Пале досить проста, основні траси пролягають в «ялинках». Район підходить для початківців і тих, хто вдосконалює свою майстерність лижників: 5 зелених, 4 сині, 12 червоних і 1 чорна траси.
У Арінсалі переважають більш складні спуски: 2 зелені, по 7 синіх і червоних і 5 чорних трас. На схилах Арінсалі створено фан-парк з халф-пайпом, бордеркросс і трамплінами для сноубордистів.
Більшість спусків середньої складності роблять ці лижні станції ідеальними для самих маленьких гірськолижників і новачків. Тут є лижні школи. Туристам на вибір пропонується 41 траса загальною протяжністю 65 км. Розташовані вони на висоті 1550-2560 м. Траси спусків добре обладнані, огороджені від падіння бічними огорожами, промарковані.
 
У Арінсалі знаходиться спуск з найбільшим перепадом висоти в Андоррі - 1010 м.
 
ПІДЙОМНИКИ
До трасах лижників доставляє 31 підйомник (2 фунікулери, 11 крісельних, 17 бугельних і 1 телекабіна).
 
РОЗВАГИ
У Ла Массані безліч затишних ресторанчиків і барів, магазинів. Увечері працює дискотека. Тут прекрасні спортивні центри з кортами для тенісу і сквошу, сауною, солярієм, басейном.