КіпрКіпр

Ларнака

 
 
Ларнака - третій за величиною (після Нікосії і Лімасола) і найдавніше місто на Кіпрі. Відпочинок на курорті припаде до душі як любителям пляжного відпочинку (красива Пальмова набережна з кафе і ресторанами, мальовнича гавань з яхтами), так і тим, хто цікавиться старовинними пам'ятками (стара частина міста, яка зберегла східний колорит і масу визначних пам'яток).
 
Дорога від аеропорту Ларнаки до міста займає 15 хвилин, до туристичної зони - 25 хвилин.
 
 
 
У Ларнаці найдоступніший відпочинок.
 
 
ГОТЕЛІ
 
Готельна база Ларнаки пропонує широкий вибір - тут є і респектабельні готелі 4-5 *, і апартаменти. Найбільш дорогі готелі розташовані в 6-9 км від центру міста на першій лінії. При них відкриті школи дайвінгу, тенісу. Щодня проводяться анімаційні та вечірні шоу-програми.
 
У центрі Ларнаки розташовуються в основному затишні невеликі готелі 2-3 * і апартаменти економ-класу. Їх найчастіше вибирають туристи, які віддають перевагу активному відпочинку, адже саме в центрі міста кипить курортна життя.
 
 
 
Можна зупинитися в готелі з системою All Inclusive, хоча найчастіше туристи воліють готелі, що пропонують тільки сніданок.
 
ПЛЯЖІ
 
Пляжі з дрібним сіро-зеленим піском простяглися вздовж усієї туристичної зони Ларнаки. Вони відзначені європейським «блакитним прапором». Море, як правило, спокійне, хвилі середньої висоти.
 
 
 
Один з найпопулярніших пляжів на Кіпрі - Пальмовий, розташований в центрі прибережної лінії Ларнаки.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
У місті треба подивитися Ларнакскую фортеця, церква Св. Лазаря, мечеть Джамі Кебір, відвідати численні музеї. В околицях Ларнаки представляють інтерес монастир Ставровуні, поселення епохи неоліту Хирокития, села Лефкара і Пила, руїни античного міста Китиона і третя за значенням святиня ісламського світу - мечеть Хала Султан Текке. Недалеко від мечеті знаходиться красиве Солоне озеро, на яке в листопаді прилітають на зимівлю фламінго.
 
РОЗВАГИ
 
Ларнака пропонує хороші можливості для дайвінгу - недалеко від міста знаходяться затонулі судна. Крім того, можна порибалити на тунця, прогулятися на яхті.
 
Уздовж набережної розташовані кафе, бари, таверни і ресторани, великі торгові центри, маленькі магазинчики і ринки.