Лас-Вегас

Перша асоціація з Лас-Вегасом - це столиця азартних ігор і розваг, місто безперервного свята, а також місце, в якому можна просто і без зволікань укласти шлюб. Але крім цього, Лас-Вегас, розташований у штаті Невада на заході країни на висоті 632 м над рівнем моря, ще кліматичний та бальнеологічний курорт.
Час відстає від київського на 9 годину.
 
ГОТЕЛІ
У Лас-Вегасі представлений весь спектр готелів - від 1 * до 5 *. Однак головну славу місту склали величезні та розкішні готелі: переважна більшість найбільших готелів розташована саме тут. Кожен з них має свій неповторний стиль і в кожному демонструються яскраві шоу.
 
КЛІМАТ
У Лас-Вегасі теплий та сухий клімат. З пустелі дмуть сухі та запорошені вітри.
Середня температура повітря:
квітень +25 °C
травень +32 °C
червень +38 °C
липень +41 °C
серпень +39 °C
вересень +35 °C
 

Так як Лас-Вегас знаходиться в пустелі, добре мати при собі пляшку з водою, особливо влітку.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія Лас-Вегасом, поїздка на найбільшу в Штатах ГЕС ім. Гувера, на озеро Мід, у Великий каньйон, Долина смерті, Долина вогню, національні парки Зіон і Брайс каньйон, Національний заповідник Ред Рок каньйон.
 
РОЗВАГИ
Розваги – головна причина, через яку їдуть у Лас-Вегас. Що важливо — вони доступні як дуже заможним гостям, так і тим, хто має скромний бюджет. Гостям пропонуються численні ігрові клуби та казино, нічні клуби, кіноконцертні зали, дискотеки, шоу, унікальні вистави, постановки, атракціони.
Зі спортивних задоволень в особливій пошані гольф.