Лазурний берег

Лазурний берег, або Рів'єра, знаходиться на південному сході Франції, на кордоні з Італією. Цей регіон займає також держава Монако. За Рів'єрою закріпилася репутація місця для елітного відпочинку, сюди з'їжджається найреспектабельніша публіка. Фешенебельні курорти - Ніцца, Канни, Сен-Тропе - притягують світових знаменитостей. Дуже часто вони поєднують корисне з приємним: беруть участь в численних концертах, театральних виставах, фестивалях, виставках, а потім відпочивають на морі.
 

Розслаблена атмосфера Лазурного берега зовсім не має на увазі, що на курортах можна розгулювати в бікіні. Туристам, поміченим в купальниках на вулицях, загрожує штраф 30-45 євро.
 
ГОТЕЛІ
На Лазурному березі розташовані розкішні готелі з числа самих вишуканих в світі, талассо- і спа-готелі. Також тут пустили коріння мережі готелів (Accor, Best Western, Lucien Barriere, Hilton, Holiday Inn, Small Luxury Hotels і інші), готельних резиденцій (Citea, Maeva, Resideal, Odalys і інші). Крім того, хороший вибір і готелів скромніше - аж до 1 *, вілл, апартаментів, гостьових будинків і кімнат.
 

За кількістю готелів Ніцца, головне місто Рив'єри, поступається тільки Парижу. Їх тут майже дві сотні.
 
КЛІМАТ
Клімат Рів'єри дуже сприятливий. 300 днів в році тут світить сонце. Гори захищають її від вітрів. Влітку завдяки морському бризу тут не буває жарко. Рідкісні дощі на Лазурному березі йдуть переважно в березні-квітні і жовтні-листопаді. Середня температура води в Середземному морі влітку - +24 ° C.
Середня температура повітря:
Квітень +17 ° C
Травень+20 ° C
Червень +24 ° C
Липень +27 ° C
Серпень +27 ° C
Вересень +25 ° C
 
ЕКСКУРСІЇ
Пропонуються поїздки до Ніцци, Канн, Антіб, Сен-Поль де Ванс, Сен-Тропе, мікрокруізи уздовж Лазурного берега, оглядові екскурсії на літаку, поїздки на парфумерні фабрики, по дорозі вин, по дорозі водоспадів (панорамний шлях в Приморських Альпах), в Національний парк Меркантур. Можна також відвідати Корсику, долини Руайя і бевері, Монте-Карло (Монако).
На Лазурному березі багато художніх музеїв, в тому числі музеїв художників, яких свого часу надихнула місцева природа: Шагала, Пікассо, Матісса.
Карта туриста French Riviera Pass дає право на безкоштовне відвідування майже 20 музеїв і парків в Ніцці, Антібі і Жуан-ле-Пені, біоти, Кань-сюр-Мері, Езе і князівстві Монако, необмежену кількість поїздок на екскурсійному туристичному автобусі в Ніцці, знижки в ресторанах і магазинах. Карта на 24 години обійдеться в 26 євро, на 48 годин - 38 євро, на 72 години - 56 євро.