Ле Дез Альп

Село Ле Дез Альп входить в п'ятірку найбільших курортів Франції. Вона знаходиться біля підніжжя найбільшого в Європі льодовика, придатного для катання, - Мон де Ланс. Поруч розташований льодовик Ля Грав.
Висотні траси і північні схили гарантують хороший сніг навіть в малосніжні зими. А на Мон де Ланс можна кататися влітку.
Ле Дез Альп - досить жваве місце, тут завжди відпочиває багато молоді. На цьому курорті не варто шукати альпійського шарму - архітектура курорту своєрідна.
 
ТРАСИ
У Ле Дез Альп можна кататися досить високо - на висоті 3500 м і вище. Льодовик Мон де Ланс підійде і для початківців. Для любителів рівнинних лиж - 20 км відносно коротких підготовлених трас. Одне з істотних відмінностей Ле Дез Альп від інших курортів - з льодовика ведуть сині та червоні траси, а не тільки чорні.
Хороші умови для любителів сноуборду - парк і 2 халф-пайпа знаходяться високо в горах. Тут щороку проводяться змагання Mondial du Snowboard.
Позатрасове катання в Ле Дез Альп - одне з найбільш вражаючих в Європі (2150 м по вертикалі). Працюють гірськолижні школи, в тому числі для малюків від трьох років.
 
РОЗВАГИ
Басейн, сауна, джакузі, каток, корти для сквошу. Увечері на снігоходах можна піднятися до рівня 2600 м. Періодично організовуються спуски на лижах зі смолоскипами в руках.
У Ле Дез Альп багато ресторанів, в тому числі недорогих, нічних барів, дискотек.