Лікувальні курорти України

В Україні багаті можливості для курортного лікування. Основні лікувальні ресурси - сприятливий клімат, мінеральні води, лікувальні грязі та озокерит, ропа, соляні печери.
 
Серед самих популярних - курорти Карпат і Криму, які доступні круглий рік.
 
КАРПАТИ
У Карпатах є мінеральні води всіх бальнеологічних груп. Значна частина джерел зосереджена в гірській зоні, менша - в передгірній і зовсім небагато - в низинній частині. В основному це холодні води, але є субтермальні і термальні. За мінералізацією - слабо, мало-, середньо- і високомінералізовані. Для лікування використовується як вода, так і сіль, отримана шляхом випарювання води. Свіжий, з великим вмістом озону, з легким ароматом хвої повітря показаний для лікування захворювань дихальних шляхів.
 
КРИМ
З кожним роком збільшується кількість кримських оздоровниць, які працюють в міжсезоння. Це час прекрасно підходить для того, щоб поправити здоров'я людям, що погано переносять спеку і велике скупчення відпочиваючих в літній період. Важливо й те, що в осінньо-зимовий період санаторії та пансіонати пропонують більш гуманні ціни. Також потрібно відзначити поліпшення і модернізацію лікувальної бази здравниць, сучасну інфраструктуру дозвілля і тенденцію до впровадження спа-процедур.
А цілющий клімат, мінеральні води, грязі, численні природні та архітектурні пам'ятки доступні в Криму в будь-який час року.
 

Завжди затребуваний Кримський півострів і як місце для ділового туризму. Тутешні готелі і пансіонати роблять особливий наголос на конференц-сервіс.