Лез-Арк

Лез-Арк унікальний за своїм розташуванням і різноманіттю гірськолижних спусків. Він складається з 5 курортів (Бург-Сен-Моріс, Арк-1600, Арк-1800, Арк-1950 Арк-2000), розташованих на різних висотах і об'єднаних підйомниками.
Бург-Сен-Моріс пов'язаний підйомником з Арк-1600. Для сімейного катання хороший Арк-1600. Арк-1800 - саме жваве місце на курорті. Тут розташований підйомник, який доставляє прямо в серце Парадіскі. Арк-1950 виходить на Монблан і оточений сосновим бором. Арк-2000 розташовується біля підніжжя льодовика. Все Арки з'єднані безкоштовним скі-басом.
У Лез-Арку при всій різноманітності занять панує спокійна атмосфера.
 
ГОТЕЛІ
Розміщення пропонується переважно в апартаментах, але також є готелі 2-4 *, шале, клуби, кемпінг.
Найновіший з курортів - Арк-1950 - задуманий як елітний, витриманий в савойської стилі і пропонує розміщення в готелях 4 * і апартаментах. Більшість апартаментів знаходяться в комплексах з сауною, джакузі, басейном і спа-центром.
 

Плюс Лез-Арка в тому, що готелі розташовані близько до підйомників.
 
 
 
ТРАСИ
Професіоналів не залишить байдужим спуск з вершини Егії-Руж по трасі План де Вьолетте. Також гарні траси Арандельер і Гран Коль. Скі-сафарі через весь регіон Парадіскі займає практично цілий день. Над Арк-2000 розташована легендарна швидкісна траса KL. На курорті широкі можливості для внетрассового катання. Є освітлені траси для нічного катання.
Лез-Арк привабливий тим, що траси мають і складні, і прості ділянки. Складні майже завжди можна об'їхати, що зручно для лижників середнього рівня. Виняток - чорна траса Комборсьер.
Початківцям краще освоювати лижні ази на Арк-1800.
Багато дорослих і дитячих гірськолижних і сноубордистські шкіл. Для самих маленьких відкриті ясла і дитячий сад.
 

Лез-Арк - батьківщина сноубордингу в Європі. Широкі поля над кожним з курортів найкращим чином підходять для катання на дошці. У Лез-Арк 3 сноупарка.
 
РОЗВАГИ
Катання на санях в собачій упряжці, на снігоходах, мотосанях, тренажерні зали, каток, бобслей, походи на снігоступах, польоти на парапланах, верхова їзда, пейнтбол, боулінг.
Велика кількість ресторанів, барів, дискотек, нічних клубів, кінотеатрів.