ІталіяІталія

Лідо ді Єзоло

Лідо ді Єзоло - один із найпопулярніших курортів Північної Адріатики. Він розташований за 35 км на північний схід від Венеції, біля основи піщаної коси, що відокремлює Венеціанську лагуну від Адріатичного моря. Як курорт Лідо ді Езоло відомий всього півстоліття, але має розвинену інфраструктуру відпочинку. Навколо міста немає промислових об'єктів, а особливий мікроклімат створюють довколишні Альпи: вони захищають Лідо ді Єзоло від сильних вітрів та штормів.
Лідо ді Єзоло користується репутацією переважно сімейного курорту, ніж розважального центру.
 
ГОТЕЛІ
Уздовж морського узбережжя розташовано 3 лінії готелів. Декілька сотень готелів з домашньою обстановкою, вілл, апартаментів, кемпінгів дозволяють знайти оптимальне місце для проживання. Кожен готель має власний пляж.
 

Готелі першої лінії знаходяться прямо на пляжі, дороги між готелем та пляжем немає. Відстань від найдальшого готелю до моря не перевищує 300 м-коду.
 
ПЛЯЖІ
У Лідо ді Єзоло широкі піщані пляжі. Вони добре обладнані та доглянуті. Море мілководне та чисте, що особливо підходить для дітей.
 
ЕКСКУРСІЇ 
З Лідо ді Єзоло зручно з'їздити до Венеції, Верони, Падуї, Равенни, на озеро Гарда.
 
РОЗВАГИ
Хороші можливості для віндсерфінгу, водних лиж, занурення з аквалангом, пляжного волейболу, гольфу, верхової їзди, тенісу. Можна вирушити на рибалку.
Крім того, на курорті є басейни, медико-оздоровчі центри з тренажерними залами, гідромасажними та грязьовими ваннами.
З кінця травня та протягом літа в Лідо ді Езоло проходить Фестиваль піщаних скульптур.
Безліч бістро, кафе, нічних клубів також чекають на гостей.
 

На Лідо ді Єзоло діє спеціальна дисконтна програма Jesolo-OK Card. Ця карта дає змогу отримати знижки в магазинах, ресторанах, піцеріях та на дискотеках курорту.