ПеруПеру

Ліма

Столиця Перу Ліма - типовий мегаполіс: галасливий, багатолюдний, з розвиненою промисловістю. Водночас це місто — пам'ятник колоніальному періоду іспанського панування. Старе місто внесено до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
 
КЛІМАТ
У Лімі виділяють 2 сезони. З жовтня по квітень тут панує сухе літо із сонячними днями, а з травня по вересень спостерігаються постійний дощ (гаруа) і дуже висока вологість. Осередок промислових підприємств плюс автомобільні вихлопи призвели до того, що зміг став звичайним явищем у столиці. Чисте та прозоре повітря спостерігається на відстані 50 км від центру або в горах.
Найвища температура води в Тихому океані - близько +21 ° C - буває в січні-березні. У червні-жовтні вона тримається на рівні +16-17 °C.
Середня температура повітря:
квітень +25 °C
травень +22 °C
червень +20 °C
липень +19 °C
серпень +19 °C
вересень+19 °C
 

Незважаючи на те, що Ліма — морське місто, купатися тут не рекомендується через високі хвилі, холодні течії і не дуже чисту воду. Краще вибратися на заміські пляжі на південь від столиці: Синьорітас, Сан-Бартоло, Пунта-Хермоса, Ель-Сіленсіо, Санта-Марія, Пукусана.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Лімі потрібно обов'язково переглянути розкішні будівлі колоніальної епохи, храми доінкського періоду, побувати в Музеї інквізиції, Музеї золота, Національному музеї археології та антропології, Музеї нації, Музеї мистецтв, Музеї кераміки, Парку кохання з видом на Тихий океан.
Зі столиці можна з'їздити на плато Маркауасі з наскальними малюнками невідомого походження, розташоване на висоті 3900 м. Також цікаві руїни міста Карала, найважливіший релігійний центр доінкського періоду Пачакамак.
 
РОЗВАГИ
У Лімі можна зайнятися серфінгом, парасейлінгом та дельтапланеризмом.
У районі Мірафлорес знаходиться кілька величезних індіанських ринків, які вважаються найкращими місцями для шопінгу.
Ресторани, нічні клуби, казино, дискотеки – у Лімі найрізноманітніші варіанти проведення вечора.
 

Любителям нічного життя пряма дорога до Барранка, де сконцентровані розважальні заклади Ліми.