КіпрКіпр

Лімасол

 
 
Лімасол, розташований на південному узбережжі Кіпру, - велике місто, другий за величиною після Нікосії. Це популярний курорт, головний порт країни, центр виноробства і місце, де дуже люблять веселощі. Різні фестивалі, карнавали і свята надають Лімасол свій колорит.
 
 
 
Лімасол оцінять ті, хто любить поєднувати пляжний відпочинок без відриву від всіх благ цивілізації.
 
ПЛЯЖІ
 
Більшість пляжів Лімасола розташоване в межах міста. Пляжі в основному піщані, є трохи галькових. Виявити «блакитний прапор» на них - звичайна справа.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Можна зробити пішохідну прогулянку по Лімасол, побувати в середньовічному замку, Археологічному музеї, Музеї історії переробки плодів ріжкового дерева.
 
Пропонується також одноденну подорож по острову з відвідуванням монастиря Киккос, гори Олімп, Нікосії, села Лефкара; відвідування Пафосу; древніх міст-держав Курион і Аматус; середньовічного замку Колосси; долини Куррі, а також виноробних сіл.
 
РОЗВАГИ
 
Віндсерфінг, польоти на парашуті, підводне плавання, яхтинг, картинг - далеко не повний перелік активних розваг на курорті.
 
Також пропонуються джип-сафарі на півострів Акамас або по горах Троодос, сафарі на віслюках.
 
У місті є парк скульптур.
 
Лімасол - мрія будь-якого шанувальника нічного життя. Безліч ресторанів і таверн на будь-який смак, нічних клубів і барів, відмінних дискотек. Щовечора тут буде новим. Осередок розваг - район Potamos Yermasoyias.
 
 
У липні в Лімасолі проводиться Пивний фестиваль, а в кінці серпня - середині вересня - Винний фестиваль.