Лісабонської Рив'єри

Курорти Лісабонської Рив'єри розташувалися на узбережжі Атлантики, в межах 15-20 хвилин їзди від столиці - від мису Рока, найзахіднішої точки Європи, до гирла річки Тежу і Лісабона і далі на південь. Ця курортна зона - кращий вибір для тих, хто хоче поєднати відпочинок на березі з оглядом пам'ятників історії і культури.
Синтра - невеликий романтичний містечко вражаючої краси і самобутності, занесений ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини. Він відомий старовинними замками і палацами, а також найдавнішими традиціями виноробства. Трамвайна лінія, яка одночасно є музеєм, так як на ній ходять старовинні трамваї, побудовані понад сто років тому, з'єднує місто з морем. З Сінтри на мис Рока ходять автобуси.
Кашкайш - жваве місто з багатим вибором пляжних і нічних розваг. Це місце люблять європейські аристократи. Тут проводяться і міжнародні змагання з віндсерфінгу. А в яхтовому порту Кашкайш створена необхідна інфраструктура для любителів парусного спорту.
Ешторіл - один з найкрасивіших курортів Лісабонської Рив'єри, забудований розкішними віллами. Тут завжди багатолюдно і весело, бурхливе нічне життя. У містечку створена інфраструктура для фешенебельного відпочинку: готелі високого класу, гольф-поля, найбільше в Старому Світі казино, аеродром.
Городок Каркавелуш, що в 15 км від Лісабона, пропонує відмінні умови для пляжного відпочинку, занять гольфом.
Рибальське село Кошта-да-Капарика прекрасно підходить для спокійного сімейного відпочинку. Місцева кухня славиться рибними стравами, зокрема, рибних рагу «калдейрадаш».
Сприятливий час для відпочинку на Лісабонській Рів'єрі - з травня до жовтня.
 

Лісабонська Рів'єра користується великою популярністю і як місце проведення семінарів і конференцій.
 
ГОТЕЛІ
На Лісабонської Рив'єрі широкий вибір готелів - від розкішних 5 * до скромних і затишних 2-3 *. Більшість готелів 4-5 * розташовані на першій лінії, всього в 100 м від пляжу.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Лісабонської Рив'єри покриті золотистим піском. Пляжі Ешторіла починаються у гирла Тежу і тягнуться до Кашкайша. Найбільшим є Каркавелуш, розташований в місці зустрічі Тежу з океаном, на ньому організовуються чемпіонати з пляжного волейболу та футболу. Пляж знаходиться поблизу від Лісабона, і влітку тут багато відпочиваючих.
Пляж Гіншу (Кашкайш) чудової краси, він входить в природний заповідник Синтра-Кашкайш: піщані дюни контрастують з відрогами гірського ланцюга Серра-ді-Синтра. На Гіншу збираються любителі серфінгу, віндсерфінгу і бодібордінга. Їх приваблює неспокійне море.
За Кошта-да-Капарика починається безперервна 30 кілометрова смуга піщаних пляжів, велика частина якої відноситься до Палеонтологічному заповіднику. Уздовж пляжів курсує мальовничий поїзд «Транспляж».
 
ЕКСКУРСІЇ
Організовуються екскурсії в Лісабон, Синтру, на мис Рока, в Фатіму - місце паломництва всіх католиків світу, в місто-музей Евора, в місто-музей під відкритим небом Обідуш, старовинні Коїмбру і Конімбріга, Порту.
 
РОЗВАГИ
На пляжах можна зайнятися дайвінгом, сноркелинга, серфінгом, бодібордінгом, підводним полюванням. Серед інших активних видів відпочинку - гольф, прогулянки верхи, рибалка, польоти на парашуті.
Для тих, хто їде відпочивати з дітьми, можна рекомендувати аквапарки, прогулянки на човні. У Лісабоні проводяться футбольні матчі і бої биків.
Увечері є відмінний вибір дискотек, кафе, барів, нічних клубів.
 

У Лісабонському океанаріумі представлена ​​вся морська фауна - від сардин до акул, це один з найбільших акваріумів в Європі.