Лондон

Столиця Великобританії - найбільше місто Європи. Поважний вік Лондона не заважає йому бути законодавцем мод і тенденцій як в музиці, так і в діловому світі. Художні галереї та музеї міста зберігають безцінні скарби, архітектурні шедеври і парки освіжають обличчя космополітичного мегаполіса. Лондон - одна з найцікавіших європейських столиць з багатою історичною спадщиною і активним культурним життям.

Готелі 2 * зазвичай розташовуються в невеликих 2-3-поверхових будинках на околиці міста, готелі 4 * і 5 * знаходяться в центрі Лондона.
 

ШОПІНГ
Лондон є одним з найбільших торгових центрів світу. Особливість Лондона - вулиці спеціалізованого шопінгу. За побутовою електронікою варто вирушити на Тоттенхем-Корт-Роад, за коштовностями - на Хаттон-Гарден. Модні бренди представлені в магазинах на Оксфорд-стріт і Бонд-стріт. На Пікаділлі можна знайти самі старовинні британські магазини.
Найбільшим торговельним комплексом міста є Harrods. Універмаг Debenhams відомий своїми демократичними цінами.
Дуже популярна мережа книжкових магазинів Waterstones. Меккою меломанів є торгові комплекси Virgin і HMV. Варто відвідати також магазин, присвячений творчості Елвіса Преслі, - Elvis Shop, а також магазин вінілових пластинок Vinyl Record.
На особливу увагу заслуговують лондонські ринки: Портобелло, Камден, Грінвіч і інші. Тут можна знайти цікаві речі і продукти з різних частин світу.
 
ЕКСКУРСІЇ
Обов'язковий туристичний мінімум - Букінгемський палац, Вестмінстерське абатство, Парламент, собор Св. Павла, Біг-Бен, Британський музей, Тауер, галерея Тейт і інститут Курто, Національна картинна галерея, Музей декоративних мистецтв Вікторії і Альберта, музей мадам Тюссо. Можна зробити річковий круїз по Темзі.
Також пропонуються екскурсії до палацу Хемптон Корт, Віндзорський замок, заміський Осборн-Хаус, одну з резиденцій королеви, Грінвіч, Оксфорд, Стретфорд-на-Ейвоні.


Проводяться різноманітні тематичні екскурсії, пов'язані з історичними особистостями і літературними героями (принцеса Діана, «Бітлз», Агата Крісті, Уїнстон Черчілль, Шерлок Холмс, Еркюль Пуаро), по районам (Сохо, Челсі), по історичним пабах і старовинним елітним магазинам.
 

РОЗВАГИ
Лондон - одна зі світових столиць розваг, де нічне життя досягає вищого гатунку. Тут розташовано безліч клубів, пабів (в тому числі і історичних), кінотеатрів, театрів, розважальних центрів, концертних майданчиків, казино. Особливе час - це вечір п'ятниці.
Столиця Великобританії відома своїми парками. Найкраще місце для сімейного відпочинку - це Гайд-парк. Туристи не забудуть покататися на колесі огляду London Eye. Інші цікаві місця - Королівські ботанічні сади, Лондонський акваріум. У місті відкрито також Парк сексуальних розваг.


Переважна більшість пабів відкрито до 23:00.