Лос-Анджелес

Лос-Анджелес, друге за величиною місто США, розташоване на узбережжі Тихого океану на заході країни. З одного боку його обрамляють пляжі, з іншого — гори та пустеля.
Голлівуд, розкішні вілли знаменитостей, знамениті парки розваг, музика різних стилів – все це пропонує місто мрій Лос-Анджелес. Тут задається стиль американського життя та мода.
До складу Великого Лос-Анджелеса входить безліч районів, розкиданих на величезній території, в минулому колишніми окремими містами. Хмарочоси зосереджені в окремих районах, а панорама міста є малоповерховими будинками в оточенні пальм.
Час відстає від київського на 10:00.
 

Вестсайд - один із найбезпечніших районів у місті, розташований близько до головного аеропорту Лос-Анджелеса.
 
ТРАНСПОРТ
Громадський транспорт у Лос-Анджелесі розвинений слабо. У цьому місті всі їздять автомобілями. Тому особливо не варто покладатися на метро та автобуси, а взяти машину (в ідеалі з GPS) напрокат – це не надто дороге задоволення. Однак слід мати на увазі і пробки - зворотний бік пересування автомобілем.
 

Після 10:00 у будні трафік не такий інтенсивний, що сприяє огляду визначних пам'яток.
 
 
КЛІМАТ
Клімат Лос-Анджелеса субтропічний, з теплою та вологою зимою та посушливим літом. Найбільша кількість опадів випадає у лютому. Дуже суттєві перепади температур – на узбережжі та в районах, віддалених від океану, а також вдень та ввечері. У західній частині Лос-Анджелеса та на пляжах спека переноситься легше, ніж у долині.
Температура води в Тихому океані влітку в середньому становить +17 °C.
Лос-Анджелес знаходиться в зоні сейсмічної активності, і землетрусу тут не дивина.
Середня температура повітря:
квітень +23 °C
травень +26 °C
червень +27 °C
липень +31 °C
серпень +31 °C
вересень+30 °C
 

Лос-Анджелес періодично накриває смог, який утворюють вихлопні гази від багатьох автомобілів, потрапляючи у вологе повітря.
 
 
ПЛЯЖІ
Пляж Санта-Моніка знаходиться в межах пішохідної прогулянки від центру міста. Веніс-Біч простягся південніше Санта-Моніки, він усіяний маленькими магазинчиками.
Місцеві жителі вважають за краще відпочивати на пляжах Лагуна, Зума, Малібу, Пасіфік Палісейдс.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Екскурсії Голлівудом, в райони Беверлі-Хіллз, Чайна-таун, К-таун (Корейський район), Маленький Токіо.
У Лос-Анджелесі гарний вибір музеїв: сучасного мистецтва, південного заходу, Гетті, Художній музей графства Лос-Анджелес, Хаммер та інші.
 
РОЗВАГИ
У Лос-Анджелесі все працює на відпочинок та розваги: ​​кінотеатри, природний амфітеатр Голлівуд Боул, концертний зал Уолта Діснея, ресторани, бари, нічні клуби. Центри нічного життя знаходяться в Голлівуді та Сільвер-Лейку.
Відвідайте розважальні парки Disneyland Resort в Анахаймі, Universal Studios в Юніверсал Сіті, а також Six Flags Magic Mountain у Валенсії - тематичний парк Warner Brothers, тематичний парк розваг Knott's Berry Farm в Буена-Парк, зоопарк, обсерваторію Гріффіта. У Бербанку та Голлівуді розташовані кіностудії Warner Brothers, Paramount, Universal, кілька телестудій. Заслуговують на увагу хмарочоси First Interstate World Center, Wells Fargo, Watts Towers, величезна споруда зі скла Crystal Cathedral.
Шопоголіки не преминуть побувати на найвідоміших торгових вулицях: Родео Драйв у Беверлі-Хіллз, Монтана-Авеню та Ферд-Стріт-Променад у Санта-Моніці, Голлівуд та Олд Таун у Пасадині.
Щорічно у березні відбувається вручення премії «Оскар», у червні місто спостерігає парад представників нетрадиційної сексуальної орієнтації, з червня до вересня проводиться Літній поп-фестиваль, у вересні — Ярмарок Лос-Анджелеса.