Лос-Кабос

Курортна зона Лос-Кабос простяглася вздовж моря майже на 40 км між містами Сан-Лукас та Сан-Хосе-дель-Кабо на Тихоокеанському узбережжі. Це дорогий та престижний курорт. Ціни тут вищі, ніж Канкуне, однак і сервіс не викликає закидів.
Лос-Кабос приваблює любителів природи та моря та насамперед любителів риболовлі, для якої тут створені всі умови.
Переліт з Мехіко в Лос-Кабос складає 1 годину 30 хвилин.
 

На курорті влаштувалися готелі найвідоміших готельних ланцюжків: InterСontinental, Hilton, Sheraton, Melia, The Leading Hotel of the World. Території готелів є зеленими оазами.
 
КЛІМАТ
Лос-Кабос відрізняється від інших мексиканських курортів сухішим кліматом. Сильні дощі тут рідкість. Середня температура повітря - близько +26 ° С цілий рік. Вода завжди дуже тепла, не нижче +24 °С.
 
ПЛЯЖІ
У Лос-Кабос розташовані затишні бухти з білими піщаними пляжами, обрамлені мальовничими скелями.
 
Екскурсії
Любителів історії зацікавить оглядова екскурсія містами Сан-Хосе-дель-Кабо та Сан-Лукас. Однією з головних природних пам'яток цього місця є гігантська скеля Ель Арко у формі арки.
 
РОЗВАГИ
У Лос-Кабосі відпочиваючим доступні віндсерфінг, дайвінг, джип-сафарі по пустелі, кілька першокласних полів для гольфу, плавання на каное з прозорим дном.
Можна досліджувати околиці курорту пішки, верхи на коні або на гірському велосипеді; побувати на пляжах, де морські черепахи відкладають яйця, побачити колонії пеліканів та гніздування фрегатів, поспостерігати за табунами диких мустангів.
Організується захоплююча рибалка на блакитного та смугастого марліну, рибу-вітрило, ваху, чорного окуня та інших.
 

 Вражаючим видовищем для дайверів будуть унікальні піщані водоспади під водою.