Лоян

Лоян розташований у західній частині провінції Хенань, на східній ділянці євроазіатського мосту. Місто на річці Лохе - один із найдавніших центрів китайської цивілізації. Він вважається ранньою столицею з найдовшою історією і з найбільшою кількістю династій. Тут правили понад 70 імператорів.
 
КЛІМАТ
Лоян розташований у зоні між південним помірним поясом та північними субтропіками, всі сезони чітко виражені. Весна у Лояні посушлива та вітряна, літо спекотне та дощове, осінь коротка – починається у жовтні – з приємною вологою погодою, зима прохолодна та суха.
Середня температура повітря:
квітень +18 °C
травень +25 °C
червень +30 °C
липень +29 °C
серпень +27 °C
вересень+23 °C
жовтень +15 °C
листопад +8 °C
грудень +2 °C
січень +1 °C
лютий +3 °C
березень +9 °C
 
ЕКСКУРСІЇ 
Лунменьські печери, храм Баймаси — перший буддистський храм у Китаї, найбільші в країні стародавні поховання імператорів у горах Маншань, архітектурний ансамбль стилю палацу в Гуаньліні. У горах Суншань неподалік Лояна знаходяться знамениті буддистські храми Шаолінь і Чжун'юемяо.
Лоян вважався центром буддизму в Китаї, тому в місті та його околицях безліч пам'яток та пам'яток, пов'язаних із буддизмом.
 
РОЗВАГИ
Лоян відомий своїми півонями, які є символом міста. У Ботанічному саду міста вирощується близько 1000 сортів цих квітів, і щорічно у квітні-травні проводиться Фестиваль півоній.
У Лояні купують триколірну кераміку доби Тан, бронзові вироби, палацові ліхтарики.