Лозанна

Лозанна - маленьке, але найбільш відвідуване туристами місто Швейцарії. Місто розташувалося на північному березі Женевського озера в оточенні пагорбів, що поросли виноградниками. Це другий після Женеви культурний та економічний центр франкомовної Швейцарії.
 

Лозанна — курорт для тих, хто хоче відпочити на природі та водночас залишатися в житті європейського міста.
 
ЛІКУВАННЯ
Цілюще повітря, високий рівень медицини, чудова технічна оснащеність та особиста безпека роблять Лозанну привабливою і з погляду антистресового відпочинку та лікування у приватних клініках.
Спеціалізація клінік та оздоровчих центрів міста широка – це клініки естетичної медицини та пластичної хірургії; клініки, що пропонують найточнішу діагностику організму, лікування серцево-судинних захворювань, опорно-рухової системи, порушення обміну речовин.
 

Клініки косметології та пластичної хірургії особливо авторитетні. Саме у Лозанні практикують всесвітньо відомі пластичні хірурги.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Під час екскурсії Лозанною потрібно подивитися готичний собор Св. Франциска, Замок Св. Марії, Кафедральний собор, собор Нотр Дам, фонд Ермітажу (живопис XIX–XX століть), Історичний музей (колекції ікон, фотографій, повсякденних побутових предметів), палац Рюміна (музей археології та історії, музей грошей, геологічний музей та інші), Олімпійський музей, ботанічний сад Jardin Botanique Lausanne.
Канатною дорогою можна піднятися до вершин гір, а також відвідати найбільший льодовик в Альпах - Мер-де-Глас.
 

У портовій частині міста знаходиться своєрідний музей «Арт Брут», в якому представлені містичні та химерні роботи людей, які страждають на психічні розлади.
 
РОЗВАГИ
Водні види спорту на прилеглому озері та альпінізм в розташованих поблизу горах. Їзда на велосипеді околицями міста також є популярним проведенням часу.
Найпопулярніші нічні клуби, бари та дискотеки знаходяться у районі Flon.
Обов'язково потрібно прогулятися набережною та місцевими парками. Найкрасивішими вважаються парки Ермітаж, Єлисейський, Мон-Репо та Олімпійський. Усі парки упорядковані для комфортного відпочинку.
 

Перед тим, як розташуватися в парку на пікнік, необхідно уточнити правила, що діють, далеко не вся територія парку може бути призначена для подібного відпочинку.