Лугачовіце
Лікувальний курорт

Курорт Лугачовіце, що у Південній Моравії, у мальовничих Білих Карпатах, є одним із найкрасивіших у Чехії. Він розташований на лісистих пагорбах в області Білих Карпат, що охороняється. Традиціям санаторного лікування у Лугачовіці понад три століття.
 
Можна поєднати екскурсійний тур до Праги чи Брно з відпочинком та лікуванням у Лугачовіце.
 
ГОТЕЛІ
У Лугачовіце відкрито лікарні, санаторії, готелі 3–4* (у тому числі спа-готелі), вілли, пансіони.
 
ЛІКУВАННЯ
Найбільшим багатством курорту Лугачовіце є 17 мінеральних (бікарбонат-хлорид-натрієвих кислих) джерел та 1 сірчаний. Температура мінеральних ключів досягає +10-12 °С. Через високий вміст мінеральних речовин і завдяки відмінному газуванню вуглекислим газом вони вважаються одними з найефективніших у Європі.
Мінеральні води та сприятливий клімат сприяють лікуванню захворювань дихальних шляхів, опорно-рухового апарату, травного тракту, порушень обміну речовин (цукровий діабет), хвороб системи кровообігу, онкологічних захворювань.
Воду використовують для пиття, інгаляції та прийняття ванн. Природне лікування доповнюється гідротерапією, масажами, торф'яними та парафіновими компресами, оксигенотерапією, електротерапією, кінезітерапією та релаксаційними курортними процедурами.
 
Здебільшого джерела розташовуються біля бальнеоцентрів. Деякі санаторії призначають питне лікування лише на загальнодоступних джерелах.
 
ЕКСКУРСІЇ 
В околицях Лугачовіце варто подивитися палац Бухловіце, Лешна, Візовіце, міста Кромержиж, Велеград, Музей архітектури просто неба в Рожнові-під-Радгостом.
 
РОЗВАГИ
Фітнес-клуб, теніс, міні-гольф, сквош, боулінг, криті басейни, риболовля та водні види спорту на водосховище. Можна здійснити політ над містом.
Працюють кінотеатр, танцювальні бари із живою музикою, дискотека, проводяться концерти на колонаді.