Махдія

Махдія – старовинний порт на північному мисі Африки, за 45 км від Монастира. Це спокійне нешумне курортне місто, без бурхливого нічного життя. Туристична зона Махдії, де розташована більшість готелів, лежить на північ від центру міста у зеленому парковому районі. Махдія стала розвиватися пізніше Суса та Монастира. Готелів тут не дуже багато, а туристична інфраструктура ще недостатньо добре розвинена.
 

Махдія – гарний варіант для сімейного відпочинку.
 
 
ГОТЕЛІ
На курорті кілька десятків готелів — переважно 3*, але є кілька 4* та 5*. Переважна частина готелів Махдії знаходиться на узбережжі та має власні пляжі.
 
ПЛЯЖІ
Головний козир Махдії — широкі пляжі з розкішним білим піском — найкращі в Тунісі. Лежаки та парасольки на них надаються за додаткову плату.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Екскурсія старим містом — мединою. У місті та околицях цікаво відвідати Музей ісламської культури, Національний музей Махдії, Музей шовкоту та інші.
З Махдії можна вирушити у дводенну подорож пустелею Сахарі, побувати в гірських печерах.
Стратегічно вдале розташування міста, що лежить у центрі всіх доріг, що ведуть на захід, південь і в центр країни, дозволяє легко робити екскурсії по багатьох цікавих місцях: Сус, Монастир, Туніс, Хаммамет.
 
РОЗВАГИ
Досвідчені дайвери оцінять глибини Махдії, її рифи та гроти. Центри підводного плавання працюють у готелях Club Thapsus та Mahdia Beach. Махдія відома таємничою традицією лову риби при світлі місяця.
Любителям покупок варто заглянути до «Золотого сукня» — торгового центру з ювелірними магазинами. Місто також славиться прекрасними шовковими тканинами та вишивкою золотими та срібними нитками.
На курорті є невеликий дитячий парк розваг.