Макао

Макао – автономна територія у складі Китаю. Вона знаходиться на узбережжі Південно-Китайського моря, в дельті річки Чжуцзян (Перлинної), і включає територію півострова Макао, островів Тайпа і Колоан. У цій галузі свої закони, своя валюта, своя митниця.
Багато років це була португальська колонія, тому в Макао змішалися схід і захід у всьому: у стилях життя, архітектурі, їжі.
Макао орієнтований на туризм та сферу послуг. Тут першокласна мережа готелів, ресторанів, розважальних закладів із високим рівнем обслуговування.
 

Одна з причин популярності Макао як туристичного спрямування – високорозвинена гральна індустрія.
 
ВІЗА
У Макао зручно добиратися з Гонконгу: за 45 хвилин на катері Turbojet з Hong Kong-Macau Ferry Terminal. Для в'їзду на територію необхідно оформити окрему візу, візи КНР недостатньо. Її можна отримати після виходу в морському порту, у касі з написом VISA. Потрібно надати паспорт та заплатити 100 гонконгських доларів.
 

При в'їзді на територію Макао китайська віза одноразова погашається. Для повторного в'їзду на територію КНР потрібне оформлення нової візи. Так що якщо збираєтеся відвідати місто у складі турне Китаєм, краще поставити Макао в кінець списку міст.
 
ГРОШІ
Валюта Макао – патака, прив'язана до долара Гонконгу. Долар Гонконгу приймають практично скрізь, а китайські юані доведеться міняти: тут їх беруть вкрай неохоче.
Обмінні пункти є на причалі, на кордоні з КНР, в аеропорту обмінний автомат працює цілодобово. Гроші можна міняти у всіх банках та казино.
 
КЛІМАТ
Клімат Макао субтропічний морський з прохолодною зимою і теплим дощовим літом. Найкраще до Макао приїжджати восени (з жовтня до грудня), коли не так волого, як влітку, але все ще тепло.
Середня температура повітря:
жовтень +21 °C
листопад +17 °C
грудень +17 °C
січень +16 °C
лютий +16 °C
березень +19 °C
 
ЕКСКУРСІЇ 
Макао - місто невелике, і пам'ятки його материкової частини можна обійти пішки.
Фортеця Монті, форт Гуйя, Художній музей та культурний центр, будівля Сенату, руїни собору Св. Павла, храм А-Ма, церква Сан-Домінгуш та Музей релігій, Музей сакрального мистецтва, Музей вина та «Формули-1».
Башта Макао - це сучасна пам'ятка міста, звідки відкривається чудовий краєвид на півострів та його околиці. Хмарочос розташований на південній стороні півострова Макао в районі озера Нам Ван.
 
РОЗВАГИ
Макао - центр грального бізнесу, тут працює понад 20 гральних будинків. Macau Fisherman's Wharf — величезний торгово-розважальний центр, що знаходиться на березі, на свіжому повітрі. Тут і шопінг в амфітеатрі, і кафе на набережній, і різноманітні розваги.
Безліч ресторанів представляють різні кулінарні напрямки.
 

Вважається, що гольф-поля Макао - одні з найкращих в Азії.