Малакка

Малакка - місто-столиця штату Малакка на західному узбережжі материкової частини (Малаккському півострові) Малайзії, за 120 км на південь від Куала-Лумпура.
Завдяки багатій історії Малакка вважається культурним центром країни. Старий центр міста, забудований у колоніальному стилі, занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Більшість визначних пам'яток міста розташовані поруч, що дозволяє швидко познайомитися з містом за один день.
У Малакці туристичний сезон триває цілий рік, і можна сміливо вирушати сюди будь-якої пори року.
 
ПЛЯЖІ
На пляжний відпочинок у Малакці розраховувати не варто – це портове місто. На чудові пляжі Клібанг, Танджунг та Бедара потрібно виїжджати за місто (10-20 км). Хороші пляжі є на островах Бесар та Упех.
 
Екскурсії
Більшість визначних пам'яток міста розташовані поруч, що дозволяє швидко познайомитися з містом за один день.
У ратуші Стадхюйс розташовані історичний, етнографічний та літературний музеї Малаккі. Від Стадхюйс сходи ведуть на пагорб Святого Павла з руїнами церкви. З пагорба вниз, до форту А'Фамоса. Поруч із ратушею — церква Христа та Музей молоді.
Церква Святого Петра цікава своїми вітражами та старими надгробками. Чайнатаун ​​- старий китайський центр з безліччю мечетей та китайських храмів. Вулиця Джалан Ханг Туах славиться серед колекціонерів антикваріату.
Для екотуризму цікавим є парк-заповідник Таман Міні-Малазія.
 
По-вівторкам у штаті Малакка офіційний вихідний, і практично всі державні установи, музеї, пам'ятки закриті для відвідування.
 
РОЗВАГИ
Тут є нічні клуби, бари, чудові ресторани.
У парку відпочинку Аір Керух можна встановлювати намети, влаштовувати пікніки, скористатися ігровим майданчиком.
У малакському зоопарку тварин утримують в умовах, близьких до природних.