Малінді

Старовинне містечко Малінді, розташоване на північ від Момбаси, в невеликій бухті на березі Індійського океану, - один з найпопулярніших і найбільших курортів у країні. Малінді розділений на 2 частини: Старе та Нове міста. Старе місто поцятковане вузькими вуличками, тут знаходяться східні базари та мечеті. Нове місто — центр туризму та розваг.
У Малінді надзвичайно багаті флора та фауна. Смуга коралових рифів, різноманіття тропічних риб, морський заповідник – мрія шанувальників морської риболовлі, підводного плавання, серфінгу.
У Малінді можна дістатися з Момбаси машиною або літаком.
 

Курорт працює цілий рік. Туристи можуть зупинитися як у розкішних готелях, так і недорогих затишних готелях.
 
ПЛЯЖІ
На пляжах Малінді чудовий білий пісок, вони вважаються найкращими в Кенії. Пляжі захищені кораловим рифом. Правда, в сезон дощів у південній частині курорту забагато водоростей, а в північній частині вода не така прозора через річкові стоки.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Малінді знаходиться хрест, який встановив Васко да Гама. Цікаві географічна аномалія Марафа (вона ж Адова кухня або Ньярі) - ланцюг ущелин та ярів з пісковика; руїни арабського міста Геді; тропічний ліс Арабуко-Сококу.
Також варто побувати в парку «Світ птахів», морських заповідниках Ватаму та Малінді, Національному парку Шимба-Хіллс, на крокодилячій та зміїній фермах.
 
РОЗВАГИ
На курорті пропонується дайвінг (період із січня по березень і з серпня по вересень), морська рибалка (кращий час - з липня по квітень) та інші водні види спорту.
Пропонується прогулянка на човні з прозорим дном.
Малінді відомий активним нічним життям. Тут є гідний вибір барів, ресторанів, казино, нічних клубів.