АргентинаАргентина

Мар дель Плата

Населення Мар-дель-Плата налічує 600 тис. жителів, у той час як кількість туристів обчислюється мільйонами людей на рік. Загалом на курорті діє близько 600 готелів. Щоліта аргентинці прагнуть відпочити від повсякденного життя, друзів, сімей та співробітників по роботі та їдуть на узбережжя, щоб там знову випадково зіткнутися з ними на пляжі. Ті, хто не може собі дозволити таку розкіш, дивляться на курортне життя по телевізору. Пляжі тут муніципальні, але деякі райони купання контролюються якоюсь приватною фірмою, що пропонує в оренду тенти та рушники. На таких територіях є душ, медична служба та рятувальники. Найвищі ціни тут з грудня до лютого - це найкращий час для купання. Потім до кінця березня ціни повільно знижуються. Проте навіть у найспекотніший сезон температура води не перевищує +22°С. У квітні багато готелів та резиденції закриваються і місто вимирає. У сезон на курорті дуже весело, працюють ресторани, нічні клуби та дискотеки, всілякі водні розваги, на набережній виступають вуличні танцюристи.
 
Містечко Мар-дель-Плата зачаровує своєю самобутністю. Побіжний огляд численних особняків дає уявлення про його недавнє минуле, коли цей курорт був місцем відпочинку та розваг найбагатших людей аргентинської столиці. Віла Норманді, де зараз знаходиться італійське консульство, збудована у французькому стилі. Віла Вікторія належала засновнику літературного журналу «Сур» Вікторії Окампо. Колись її салонами прогулювалася творча еліта Буенос-Айреса. Кафедральний собор Сан-Педро збудований у неоготичному стилі та прикрашений кольоровим склом. Центральна люстра привезена із Франції, а плитка для підлоги – з Англії.
 
Мар-дель-Плата - один із найважливіших рибальських портів Аргентини, а також центр переробки морської продукції. Рекомендуємо прогулятися до рибальської верфі на Бакіна-де-Пескадорес (Baquina de Pescadores), де Ви поспостерігаєте за роботою моряків та вантажників, помилуєтеся калейдоскопом різнокольорових дерев'яних човнів. За всім, що відбувається в порту, пильно спостерігають з води морські котики, що заснували недалеко свою колонію. Вони супроводжують човни, що виходять в океан, і чекають залишків улову. За портом Ви зможете побачити справжній цвинтар загиблих кораблів, що напівзатонули і ржавіють на сонці.
Крім піщаного пляжу, океану та сонця в Мар-дель-Плата є чим зайнятися щодня. Морські прогулянки на яхтах і теплоходах - рідкісна можливість побачити всі принади міста та його дивовижну архітектуру з моря. Крім прогулянок, існують різні види рибалок.
 
Можна також відвідати Акваріум – величезний тематичний парк, розташований на березі, поряд із маяком. Тут Вам запропонують велику кількість різноманітних шоу: наприклад, з дельфінами чи морськими котиками, шоу з акулами, акробатичні виступи спортсменів на водних лижах та багато іншого.
 
До Ваших послуг і Аквасол (Aquasol) - водний тематичний парк, що складається з 18 басейнів, у тому числі басейну з величезними штучними хвилями, водними тобогганами, лужками для пікніків та барбекю тощо.
 
А в Мінізоопарку Ви побачите найдивовижніших тварин Південної Америки, які мешкають тут в умовах, наближених до природного середовища.