Маріанське Лазне
Лікувальний курорт

Маріанське Лазне розташовані в Західній Чехії в надзвичайно красивому місці і славляться чистим повітрям і спокійною атмосферою, яку підкреслює тиша лісів. Превалюючим архітектурним стилем курорту є неокласицизм. Всесвітню славу місту принесли мінеральні джерела, яких на його околицях налічується понад 100, з них для лікування застосовуються близько 40.
У Маріанську Лазні можна потрапити з Карлових Вар на таксі (близько 40 хвилин), а також з Праги.
 
ЛІКУВАННЯ
Курорт спеціалізується на лікуванні захворювань нирок, сечовивідних шляхів, опорно-рухового апарату, неврологічних розладів, хвороб дихальних шляхів, обміну речовин, ендокринних, гінекологічних та онкологічних захворювань.
Існує спеціальне дитяче лікування: хвороби нирок та сечоводів у дітей 3-15 років та гінекологічні захворювання дівчаток 3-19 років.
Головні процедури курортного лікування в Маріанську Лазні - питво води, різні ванни, газові ін'єкції, грязьові компреси, інгаляції, масаж, лікувальна гімнастика, електротерапія.
Вода питних джерел прохолодна, газована, із слабким металевим присмаком.
Унікальне явище у світовій бальнеології, коли мінеральні джерела, що відрізняються за складом, виходять на поверхню на досить обмеженій території. Це дозволяє досягати позитивного ефекту при різних хворобах тільки за рахунок питного лікування, що на інших курортах зазвичай неможливо.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Варто відвідати храм Марії, російську православну церкву, англіканську каплицю, костел Сходження Діви Марії, джерело Фердинанда, Лісове джерело, Геологічний парк, заповідники Кладська та Смрадех, монастир Тепла.
Можна з'їздити на екскурсії до Праги, Карлових Вар, Франтішкові-Лазні, Пльзень, Кладруби, Хеб, Лазні Кінжварт, Єсениці.
 

 
Серед головних визначних пам'яток курорту — Співаючий фонтан, мелодії якого звучать щопарна година.
 
РОЗВАГИ
На курорті працюють тенісні корти, басейни, тренажерні зали, майданчики для гольфу, міні-гольфу, фітнес-центри, зал для сквошу, боулінг. Можна покататися на яхті, велосипеді, конях, відправитися на рибалку.
До послуг відпочиваючих концертні зали, музичні салони, театр, казино, ігрові клуби, дискотеки.