Маріборське Похор'є

Найбільший та найпопулярніший у Словенії гірськолижний центр Маріборське Похор'є розташований за 6 км від центру міста Марибор, недалеко від австрійського кордону.
Сезон триває з грудня до квітня.
 

Курорт також славиться своїми термальними джерелами.
 
 
ГОТЕЛІ
На курорті можна оселитися в готелях та апартаментах 2–5*.
Оскільки у Маріборському Похор'ї постійно відбуваються різноманітні змагання, можуть виникати проблеми з місцями у готелях. Тому попереджайте туристів, щоб вони заздалегідь визначалися із датами бронювання.
 
ТРАСИ
У Маріборському Похор'ї понад 40 км. трас. Є траси для бігових лиж, цілинного катання, катання на сноуборді, спуску на санях. Для нічного катання пристосовано 10 км трас.
Постійний сніговий покрив підтримують за допомогою снігових гармат.
Працюють гірськолижна школа, дитячий садок на снігу, пункти прокату гірськолижного спорядження.
 

По багатоденному скі-пасу Маріборського Похор'я можна кататися також у центрах Копе, Рибнишка Похор'є та Краньська Гора.
 
РОЗВАГИ
Любителям гострих відчуттів у Маріборському Похор'ї пропонуються нічні спуски зі смолоскипами, групові стрибки з парашутами та польоти на повітряній кулі. З інших зимових розваг – походи на снігоступах, катання на санях. Є також можливості для катання на конях, ігри в сквоші, тенісні корти. Щороку тут проводяться жіночий Кубок світу з гірських лиж «Золота лисиця», кубки світу з телемарку, сноуборду.
Можна відвідати термальний оздоровчий центр із комплексом басейнів, саунами, солярієм, турецькою лазнею.
Увечері туристи відпочивають у ресторанчиках, кафе, дискотеках. Якщо ж їх виявиться недостатньо, завжди можна вирушити до Марібору. Також з Марібору стартують екскурсії замками та винними погребами.