ТуреччинаТуреччина

Мармаріс

За Мармарисом закріпилася слава найкрасивішого міста на південно-західному узбережжі Туреччини. Він розташований у тихій затишній бухті з трьома островами, оточеною піщаними пляжами та віковими сосновими лісами, на місці злиття Егейського та Середземного морів. У Мармарис найдовша набережна серед турецьких курортів.
Курорт став своєрідною місцевою Ібіцею, де життя б'є ключем і вдень і вночі, що особливо приваблює молодь. Проте заборона гучної музики після 24:00 може внести корективи до цього іміджу.
 
ГОТЕЛІ
Готелі Мармаріса переважно міського типу — 3*, чотири- або шестиповерхові корпуси з невеликою територією, розташовані в кілька ліній паралельно морю. Багато хто працює за системою напівпансіону. Мало які з міських готелів мають власні пляжі, а ціни на проживання тут дещо вищі, ніж в Аланії. Клубні готелі з великою територією розташовуються або за Мармарисом, у найближчих селищах Хісароню або Турунч, або в зоні парку між Мармарисом і Ічмелером. У цих готелях є корпуси, і бунгало.
 

Діє правило: що вище рівень готелю, то він далі від центру.
 
 
 
ПЛЯЖІ
У Мармарисі багатокілометрові пляжі та прозоре море. Міський пляж, облямований подвійною лінією пальм і вузькою дорогою прогулянкою, тягнеться через всю бухту від гавані до Ічмелера. Лежаки та парасольки тут платні, якщо готель не має спеціальної домовленості і не включає користування ними у вартість проживання.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Головні пам'ятки Мармаріса - фортеця XIV століття та Старе місто. Пропонуються екскурсії в Памуккале, Ефес, на Черепаший острів, острів Клеопатри, а також до Венеції (влітку щотижня курсують річкові трамваї), грецький острів Родос. Також можна вирушити в круїз Егейським морем.
 
РОЗВАГИ
Мармаріс - відмінне місце для любителів водних видів спорту: віндсерфінгу, ходіння під вітрилом та дайвінгу. Для новачків працюють школи підводного плавання. Крім того, курорт – визнаний яхт-центр Туреччини. Щорічно у травні тут відбувається Міжнародна вітрильна регата. Крім того, можна зайнятися верховою їздою, тенісом, рафтингом на гірській річці Даламан, поїхати на сафарі на джипах. На схід від Мармарис знаходиться Національний парк Ататюрк.
Численні дискотеки та нічні клуби, де танцюють танець живота, дозволяють весело провести час.
 

Ексклюзивним сувеніром із Мармарису стане хвойний мед.