Марракеш

Марракеш - одне з найдавніших міст Марокко - розташоване в центральній частині країни, біля підніжжя Атлаських гір. Його називають французькою столицею країни, це дуже автентичне та яскраве місто. Сюди прагнуть ті, хто хоче побачити справжнє Марокко. Місто особливо відвідуємо французькими та російськими туристами.
 

Марракеш складно піддається самостійному вивченню — у цьому місті треба знати місця: за непоказними вивісками та дверима ховаються розкіш та вишуканість.
 
КЛІМАТ
Найспекотніший клімат у країні — у Марракеш.
Середня температура повітря:
квітень +23 °C
травень +26 °C
червень +30 °C
липень +36 °C
серпень +36 °C
вересень +32 °C
 
ГОТЕЛІ
Переважно готелі 4–5*, але є й недорогі готелі як у місті, так і на околицях. У готелях Марракеш є поля для гольфу, відкриті басейни. У місті зупиняються туристи, які бажають зайнятися трекінгом по горах (поїздками на джипах та пішими походами).
 
ЕКСКУРСІЇ 
Головна площа міста Джемаа-ель-Фна, медина, сад Мажореля, сад Менара, пальмовий гай, мечеть Кутубія, медресе Бен Юсефа, палац Бахії, палац Бадії, некрополь, Музей марокканського мистецтва у палаці Дар-Сі-Саїд, Музей гем та кераміки .
З Марракеша можна здійснити екскурсії в Ароматичний сад (садок ароматичних та лікарських рослин), на водосховище в долині Маса.
 

Марракеш — не приморське місто, але тут варто провести 3–4 дні, щоб побувати на екскурсіях та просто насолодитися життям.
 
РОЗВАГИ
У Марракеш є чудові поля для гри в гольф - Королівський гольф-клуб і Пальмовий гольф-клуб.
Значну частину старої міді займають сувенірні лавки. Головна вулиця нового району Геліз – алея Мухаммеда V – сповнена барів та ресторанів, а критий базар пропонує безліч екзотичних овочів та фруктів. Яскраві базари Марракеша - це обов'язковий пункт у програмі будь-якого туриста.
У місті активне нічне життя – дискотеки, клуби, ресторани.
Але справжнє дійство відбувається на центральній площі Джемаа-ель-Фна. Щовечора вона перетворюється на величезну театральну сцену, де виступають акробати, музиканти, співаки, ковтачі вогню, заклиначі змій. Найкраще спостерігати за тим, що відбувається з балкона одного з кафе. Щоб потрапити на балкон, достатньо купити будь-який напій.
 

Щороку в липні у Марракеш проходить Фестиваль народного мистецтва. У цей час сюди з'їжджаються найкращі виконавиці танцю живота з усієї країни.