Майамі

Місто Майамі, штат Флорида, є центром великого курортного району, розташованого на Атлантичному узбережжі півострова Флорида. Тут живуть (переважно взимку) дуже багаті пенсіонери та «зірки». Неподалік Майамі, на довгому вузькому острові і суміжних з ним острівцях архіпелагу Флорида-Кіс — між Атлантичною океаном і Біскайською затокою — знаходиться його передмістя Майамі-Біч. Насипні дороги пов'язують цей цілорічний курорт із материком.
Майамі відомий і як місце, дружнє до представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Найпопулярніше місце їх зустрічей - South Beach.
Час відстає від київського на 7 годину.
 

Майамі славиться своєю латиноамериканською культурою. Тут майже всі говорять іспанською.
 
КЛІМАТ
Клімат Майамі субтропічний, помірний, з гарячим вологим літом. Основна кількість опадів випадає з травня до вересня. Температура води – від +25 °C у квітні до +29 °C у липні.
Середня температура повітря:
квітень +24 °C
травень +26 °C
червень +27 °C
липень +28 °C
серпень +28 °C
вересень+27 °C
 

Майамі схильний до ураганів, зазвичай розгул стихії можливий з червня по листопад.
 
 
 
ГОТЕЛІ
Розкішні готелі, санаторії, мотелі на будь-який смак розташовані вздовж пляжу Майамі-Біч. У готелі можна сплатити будь-який вид харчування: від сніданку до повного пансіону.
 

Коллінз-Авеню — головна вулиця Майамі-Біч, де знаходиться більшість готелів. Тільки непарні номери вулиці виходять прямо до води. Якщо номер будинку парний — на пляж треба переходити на протилежний бік. Найдорожчі готелі розташовані у північній частині.
 
 
ПЛЯЖІ
На курорті 15 піщаних пляжів із кабінками для перевдягання, фонтанчиками із питною водою. Вони обладнані для заняття різними видами спорту. На пляжах працює служба порятунку.
 

У Майамі-Біч сильні підводні течії.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія по Майамі; Національний підводний парк Біскейн; сафарі у країні левів; сплав на швидкісній аеролодці Національним парком Еверглейдс; відвідування індіанської села у резервації Мікозукі; подорож у космічний центр на мисі Канаверал, в Орландо (парки Діснея/Universal Studios). Також пропонуються екскурсії на крокодилячу ферму, дельфінарій, парк екзотичних папуг, парк мавп.
За Майамі закріпилася слава столиці світового круїзного бізнесу. Звідси починаються багато круїзних маршрутів.
 
РОЗВАГИ
На курорті велика різноманітність можливостей для зайняття спортом: дайвінг, вітрильний спорт, водні лижі, віндсерфінг (на спеціальних пляжах Surfside Beach та Hobie Beach/Windsurfer Beach), каное, волейбол, футбол, баскетбол, теніс, гольф, верхова їзда, автоперегони. Можна з'їздити на рибалку, відвідати собачі перегони. У Майамі знаходиться найкращий і найкрасивіший басейн у світі — Венеціанський басейн, найбільший тропічний сад в Америці — Fairchild Tropical Gardens, один із найкращих зоопарків у світі.
Поціновувачі прекрасного оцінять масу художніх галерей, Музей сучасного мистецтва.
Майамі-Біч відомий численними ресторанами, у яких представлена ​​переважно кубинська кухня. Найкращим кубинським рестораном вважається Versailles. Також варто скуштувати знаменитий флоридський десерт Key Lime Pie.
Майамі-Біч - курорт з активним нічним життям, великою різноманітністю нічних клубів, шоу-програм. Центр нічного життя зосереджений у районі Ар-деко.