АвстріяАвстрія

Майрхофен

Майрхофен - один з найпопулярніших гірськолижних курортів Австрії з досить помірними цінами. Він розташувався на кордоні двох знаменитих долин країни - Ціллерталя і Туксеталя, в долині річки Циллер. Особливу популярність Майерхофену здобув розташований поряд льодовик Туксер (3250 м), де сніг лежить навіть влітку.

Майрхофен сподобається сімейним туристам - тут багато гірськолижних шкіл для дітей, досвідчені інструктори. Молодіжні компанії оцінять бурхливе нічне життя. Крім того, це прекрасне місце для сноубордистів.
 
Сезон триває з грудня по квітень.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Основних зон катання в Майрхофені чотири, вони не пов'язані між собою підйомниками, але між ними можна переміщатися на автобусі. Циллерталь 3000 - зона, яка об'єднує Пенкен, Горберг-Герент, Расткогель і Еггальм в єдиний регіон катання з 140 км трас. Тут найбільше сподобається лижникам і сноубордистам середнього рівня, які вже впевнено почувають себе на схилі. Ахорн - район, найбільш придатний для навчання і катання з дітьми. Доглянуті "сині" траси з підйомниками бугелів доповнюються однієї червоної трасою, що йде прямо в місто через низку врожай, крутих ділянок і вузьких прольотів. Катання на льодовику Хинтертукс багато експертів називають найцікавішим в Австрії, воно розраховане на підготовлених лижників і сноубордистів.
 
Загальна довжина трас Майрхофена - 227 км, з яких 136 км складають "червоні" траси, 59 - "сині" і 32 - "чорні". Загальна кількість підйомників - 61. Перепад висот на трасах Майрхофена з 3250 до 630 метрів.
 
РОЗВАГИ / ПАМ'ЯТКИ
Популярністю користуються катання на санках, сноурафтінг - спуск з гір на надувних плотах, польоти на параплані і повітряній кулі, поїздки в кінних упряжках. Для активного відпочинку тут також є каток, басейни, тенісні і сквош-корти, аквапарк «Басейн пригод» з водоспадами, каскадами і вирами. На старовинному паровозі по вузькоколійці можна об'їхати долину Циллерталь. Влаштовуються національні австрійські вечори та театральні вистави.
 
Пам'ятки Майрхофена можна довго перераховувати - в їх число входять церкви, каплиці, фонтани і навіть млини. Можна відправитися на екскурсію на молочну ферму і купити місцеві сири або проїхати на поїзді початку минулого століття по Ціллертальскіх залізниці.