Медулін

Невелике курортне містечко Медулін розташоване на півдні Істрії, за кілька кілометрів від Пули. Порізана берегова лінія обрамлена Медулінським архіпелагом невеликих острівців. Тут поєднується мальовнича середземноморська природа, ідеально чисте море, особлива тиша.
Завдяки помірному клімату на курорті можна відпочивати з початку весни до кінця осені.


Медулін можна рекомендувати для спокійного сімейного та спортивного відпочинку.
 
ГОТЕЛІ
Медулін пропонує розміщення у готелях 2–4*. У всіх готелів гарна територія, чудові спортивні майданчики. Крім того, є сімейні готелі, апартаменти, кемпінги, зокрема натуристські.


І великі готелі, і маленькі приватні готелі у Медуліні знаходяться недалеко від моря.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Медуліна гарні своєю різноманітністю: і галькові є, і піщані, і скелясті. Є обладнані всім необхідні, а є дикі у відокремлених бухточках або на маленьких острівцях архіпелагу. На більшості пляжів тінь створюють соснові гайки.
Медулін знаходиться у затоці і зручний для батьків з дітьми, оскільки там пологий вхід у море.


У Медуліні знайдуть для себе пляжі та нудисти.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Природний парк на мисі Каменяк – найпівденнішій точці Істрії, стародавнє містечко Премантура, Пула, Ровінь, Врсар, Національний парк Плітвіцькі озера.
 
РОЗВАГИ
Для занять спортом у Медуліні відмінні умови: футбольні поля, тенісні корти, пляжний волейбол, прокат моторних човнів, каное, катамаранів, велосипедів, мотоциклів, школи віндсерфінгу та дайвінгу, тенісу та верхової їзди. Також можна пограти у міні-гольф, здійснити політ на спортивному літаку, порибалити. Медулін - одне з найулюбленіших місць яхтсменів з усього світу.
Діти та дорослі не нудьгують у Місяць-парку, сімейному парку.
Влітку у Медуліні відбуваються концерти класичної музики, у церквах можна послухати камерну музику.
У ресторанах подають найсвіжішу рибу, безліч делікатесів із морепродуктів. Увечері можна відпочити у кафе, барах, нічних клубах, на дискотеках.


Займатися дайвінгом на мисі Каменяк можуть лише професіонали, та й то у супроводі досвідчених інструкторів. Такі запобіжні заходи викликані дуже сильними морськими течіями, які тут зустрічаються.