Мехіко

Знайомство з Мексикою краще розпочинати зі столиці Мехіко. Це найбільше, найстаріше і одне з найбільш густонаселених міст світу. Фактично Мехіко – один великий музей. Він вражає колоритним змішанням ацтекських храмів, барокових церков і новітніх фінансових центрів, які перетворюють його на одне з своєрідних і космополітичних міст континенту.
 
КЛІМАТ
Мехіко розташований високо в горах (понад 2 тис. м над рівнем моря), і перепади між денною та нічною температурою дуже відчутні. Сезон дощів посідає червень-жовтень.
Середня температура повітря:
квітень +18 °С
травень +18 °С
червень +18 °С
липень +17 °С
серпень +18 °С
вересень+17 °С
 

Біч 20-мільйонного Мехіко – дуже забруднене повітря.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Мехіко налічується понад 2 тис. історичних будівель, більшість із яких зосереджені навколо площі Сокало. Величний Католицький кафедральний собор, резиденція президента Мексики, Національний художній музей, Музей антропології, музеї художників Руфіно Тамайо, Фріди Кало та Дієго Рівери – ось короткий перелік найцікавіших із них. Необхідно також побувати на найбільшій у світі арені для кориди. Футбольні вболівальники не обійдуть стороною стадіон Azteca, один із найбільших у світі.
У мальовничій зоні Хочимилька на півдні Мехіко збереглися плавучі острови — чінампи, збудовані ацтеками.
Але найзнаменитіша пам'ятка Мексики — величезне місто доколумбовського періоду Теотіуакан — знаходиться за кілька десятків кілометрів від столиці. Також примітні міста Куернавака та Пуебла, які зберегли колоніальний шарм. А Таско, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО, називають містом срібла.
 

Прогулятися та подихати повітрям можна у парках Педрегаль, Аламеда, Боск-де-Чапуль-Тепек, у лісопарковій зоні Ла-Маркес на околиці Мехіко.
 
РОЗВАГИ
Нічне життя в мексиканській столиці дуже яскраве та різноманітне. Клуби з танцмайданчиками, дискотеки, бари з живою музикою. Особливою популярністю користуються нічні клуби, розташовані в районах Polanco, San Angel, Coyoacan, Condesa, La Zona Roza. Нічне життя у Мехіко починається о 23:00.
Шанувальники класичної музики також не будуть обділені розвагами.