Миргород
Лікувальний курорт

Миргород - один з найбільш відомих курортів України, який знаходиться в 100 км від Полтави. Головне багатство Миргорода - мінеральна вода і торф'яні лікарські грязі. А м'який клімат, мальовнича природа, чудовий піщаний пляж на річці Хорол створили всі умови для розвитку бальнеологічного курорту.
 
КЛІМАТ
М'який помірний клімат без різких температурних коливань і сильних вітрів. Купатися в Хоролі можна з червня до вересня.
Середня температура повітря:
Квітень +10 ° C
Травеньь +15 ° C
Червень +20 ° C
Липень +23 ° C
Серпень +21 ° C
Вересень + 17 ° C
 
ГОТЕЛІ
Санаторно-курортний комплекс «Миргород» - бальнеологічний, питний, грязьовий курорт - включає в себе санаторії «Хорол», «Миргород», «Березовий гай» і «Полтава».
Здравниці обладнані відповідно до європейських стандартів і приймають пацієнтів круглий рік.
 
ЛІКУВАННЯ
Хлоридно-натрієва і хлоридно-гідрокарбонатно-натрієва мінеральна вода використовується для питного лікування і ванн. Вона чиста, приємна на смак і завжди - влітку і взимку - має однакову температуру - 20 ° С.
У Миргороді проводиться лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, периферичної нервової і серцево-судинної систем, цукрового діабету, розладів статевої сфери. Для лікування остеохондрозу, переломів кінцівок використовуються торфові грязі.
Мінеральну воду використовують не тільки для пиття, але також для дренажу жовчних шляхів, промивання шлунка, гінекологічних зрошень, інгаляцій горла, носа.
 

Всі санаторії курорту оснащені сучасною діагностичною і лікувальною медичною апаратурою. У лікувальному харчуванні використовуються екологічно чисті продукти.
 
ЕКСКУРСІЇ
У Миргороді можна відвідати Краєзнавчий музей. Проводяться екскурсії по гоголівських місцях в Миргороді та селі Диканька, в чоловічій Мгарський монастир біля міста Лубни, садибу Муравйових-Апостолів у селі Хомутець.
 
РОЗВАГИ
На курорті організовуються музичні та танцювальні вечори, концерти. Можна покататися на човні або катамарані по Хоролу. В кінці літа проходить Сорочинський ярмарок в селі Великі Сорочинці.
Крім того, в місті є вибір ресторанів і барів.