Мішкольц

Мішкольц - третій за величиною місто Угорщини - розташований на північний схід від Егера, біля підніжжя гір Бюкк. Він може похвалитися багатою історією і культурою, чудовою архітектурою в стилі бароко.
Дуже мальовничі околиці Мишкольца. Так, на захід від міста розташований красивий кліматичний курорт Ліллафюред. На березі гірського озера Хаморі варто палацовий готель Palotaszallo, тут прокладено безліч романтичних гірських доріжок, є водоспади, печера Іштвана.
 
ЛІКУВАННЯ
На північ від Мишкольца знаходяться термальні джерела Мішкольц-Тапольца. Особлива визначна пам'ятка - лікувальна термальна купальня в природному підземному гроті в печері. Вона відкрита для всіх гостей курорту. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер, пов'язаних між собою підземними коридорами, - цілий рік + 29-31 ° С. Кришталево чистий печерне повітря, а також багата мінералами вода надають лікувальну дію на хворих, що страждають хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату, розладами серцево-судинної і нервової систем, алергічні захворювання дихальних шляхів.
 

 
Перед печерною купальнею знаходиться великий дедропарк-санаторій.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Холм Аваш з дозорної вежею і печерами, найдавніша фортеця Діошдер. У православному храмі Мишкольца знаходиться найбільший в Центральній Європі іконостас. Можна також з'їздити на екскурсію в Будапешт.