Момбаса

Стародавня Момбаса - друге за величиною місто в Кенії та головний курортний центр на узбережжі Індійського океану. Момбаса знаходиться на острові, пов'язаному з материком мостом. Тут чудово розвинена туристична інфраструктура. Романтичне Старе місто з вузькими вуличками, прекрасний пляж, коралові рифи, безліч розваг – все це приваблює відпочиваючих.
До Момбаси можна долетіти внутрішнім рейсом з Найробі за 45 хвилин.
 
КЛІМАТ
До Момбаси можна приїжджати цілий рік, окрім сезону дощів (квітень-травень).
Середня температура повітря:
квітень +31 °C
травень +29 °C
червень +29 °C
липень +28 °C
серпень +28 °C
вересень +29 °C
жовтень +30 °C
листопад +31 °C
грудень +32 °C
січень +32 °C
лютий +32 °C
березень +33 °C
 
ГОТЕЛІ
У Момбасі готелі та пансіони скромного рівня, а в околицях міста розкидано безліч комфортабельних готелів від 3* до 5*, причому туристи можуть обирати між комфортабельними номерами готелів та кімнатою у мисливській хатині.
 

Тим, хто шукає спокійний відпочинок, краще вибрати житло за містом, на маленькому острові або у відокремленому готелі.
 
ПЛЯЖІ
На околицях Момбаси на десятки кілометрів пролягли основні пляжі країни з чистим білим піском.
В Індійському океані трапляються сильні припливи та відливи, тому вода біля берега може бути каламутною. У готелях щодня вивішується розклад припливів та відливів.
 

Кораловий риф захищає більшу частину берегової лінії, завдяки чому тут безпечно купатися, займатися дайвінгом та сноркелінгом.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Момбасі зберігся форт Ісуса, мечеті та індуїстські храми у Старому місті.
Можна з'їздити на крокодилячу ферму Мамба, острів Васіні-Кісите, до руїн міста Геді, до заповідника Бамбурі, міста Малінді, культурного села в Нгомонго, в якому можна познайомитися із укладом життя місцевих племен. Також можна відвідати зміїну ферму, Національний заповідник Шимба-Хіллс, національні морські заповідники Кісайт та Мпунгуті.
 
РОЗВАГИ
Момбаса дуже популярна серед дайверів, поряд розташовано багато цікавих місць для занурення. Особливо цінний морський національний парк Ватаму. Серед інших активних розваг є сноркелінг, віндсерфінг та каякінг, водні лижі, гідроцикли, гольф, теніс, стрільба з лука, волейбол. Можна порибалити, покататися на верблюдах або вирушить у круїз під вітрилом.
Момбаса - чудове місце для сувенірного шопінгу. Неодмінно варто відвідати найбільший у місті ринок Makupa Market.
Вечорами працюють численні ресторани, казино, дискотеки та нічні клуби, розташовані як на території готелів, так і у місті.