Монастир

Сьогодні Монастир, давня релігійна столиця Тунісу, розташована на півдні затоки Хаммамет, — міжнародний відпочинковий центр, в якому гармонійно сусідять традиції та сучасність. У цьому затишному місті є свій аеропорт.
На північ від Монастира вздовж узбережжя Середземного моря на 6 км. простяглася туристична зона Сканес. Вона є майже безперервним ланцюжком готелів. Звідси можна дістатися як до центру Монастира (4 км), так і до Суса (8 км). Уздовж узбережжя курсують туристичні потяги.
 

У Монастірі море та пляжі чистіше, ніж у Сусі, а готелі дешевші. Курорт уподобали шанувальники спокійного відпочинку.
 
ГОТЕЛІ
Уздовж широких піщаних пляжів Монастира збудовані розкішні готелі. Найбільш комфортабельні розташовані у курортній зоні Сканес. Більшість із них працює за системою All inclusive, оскільки в Сканесі практично немає ресторанів, кафе та дискотек за межами готельних територій.
 

Головний мінус Сканеса – наявність промислових об'єктів. З готелем може просто сусідити, наприклад, електростанція. Тому до вибору місця проживання потрібно поставитися особливо ретельно, щоб не отримати розчарованого клієнта.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Головна історична пам'ятка Монастира – останки оборонної споруди Рабат Хартем. У медині потрібно переглянути мавзолей Бургіби, а також Палац конгресів.
Можна з'їздити до міст Сфакс, Ель-Джем, Кайруан.
 
РОЗВАГИ
У Монастірі є яхт-клуб, гольф-клуб, центр підводного плавання, тенісні корти, школа верхової їзди у Сканесі.
Тут багато затишних ресторанчиків та барів, нічних дискотек. Однак нічне життя не таке бурхливе, як у Сусі та Хаммаметі.
 

Морське дно Монастира легко досягається і для новачків - глибина в місцях занурення всього від 5 до 15 м-коду.