КанадаКанада

Монреаль

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО МОНРЕАЛЮ 
 Ви побачите: Плас д'Арм, собор Нотр Дам, Старе Місто, площа Жак Картьє, мерію, замок Рамзе, церква Бонсекур, Старий Порт, Східну частину міста, Олімпійські стадіон та село, Латинський Квартал, міст Жак Картьє, Західну частину міста, гору Монт-Рояль, університет Мак Гілл, район "Золота миля", ораторію св. Йосип, бельведер на горі Монт-Рояль.
 
 
ТУР В КВЕБЕК (1 день) 
 Верхнє місто, поле битви та парк на Авраамових висотах, Гранд Алле, відвідування цитаделі, парламент провінції Квебек, готель Шато Фронтенак, собор Нотр Дам та коледж єзуїтів, монастир Урсулінок.
Нижнє місто, сходи «поверни шию», вулиця ремісників, Королівська площа, площа Парижа, форт та старий порт.
За бажання додатково відвідування водоспаду Монморансі під Квебеком.
 
 
 
ТУР В ОТТАВУ (1 день) 
 Відвідування туристами парламенту Канади та парку на парламентському пагорбі, ознайомлення з бульваром Конфедерації та урядовими будівлями, вулиця Sussex, ринок Byward, музей Художніх мистецтв Канади та монетний двір Канади, резиденції прем'єр-міністра Канади та генерал-губернатора Канади, місто Hull на північному березі річки Оттави та Музей цивілізацій.
 
 
 
 
ТУР В ВАНКУВЕР (1 день) 
 Ви побачите: Queen Elizabeth Park – міський парк із оглядовим майданчиком, колишня каменоломня перетворена руками людей на витвір садового мистецтва.
Granville Island – популярне місце відпочинку городян та туристів, де вуличні артисти влаштовують свої вистави просто неба, де ринок рясніє свіжими морепродуктами та фруктами.
Чайнатаун ​​-один із найстаріших у Північній Америці. У Традиційному Китайському садку насолоджуємось тишею та гармонією.
Історична частина Ванкувера – Гастаун. Місце, звідки місто взяло свій початок. Пам'ятник «батьку міста», веселійчаку Гассі Джеку. Унікальний паровий годинник.
Стенлі-парк – природний музей природи Західного узбережжя. Зупинка в індіанських тотемів із розповіддю про дивовижну культуру цього народу.
Розширений тур включає всі елементи оглядового туру та відвідування визначних пам'яток Північного Ванкувера: підвісний міст над каньйоном Капілано Capilano Suspension Bridge і гора Grouse Mountain.
 
 
ТУР НА  ВІКТОРІЮ (1 день)
 Тур до Вікторії, яка знаходиться на острові Ванкувер, починається з переправи на комфортабельному поромі через океанську затоку.
Після прибуття на острів, туристи починають свій маршрут із відвідування всесвітньо відомих садів Butchart Gardens, які мають свою незвичайну історію.
Потім туристи прямують до центру Вікторії мальовничою дорогою вздовж океану і прибувають на площу до будівлі Парламенту Провінції та готелю Fairmont Empress – архітектурними пам'ятками початку ХХ століття.
У Вікторії туристи мають вільний час для самостійного знайомства з унікальними музеями, старовинними замками та церквами, магазинами незвичайних сувенірів.
Місця для відвідування:
  • Національна галерея
  • Музей воскових фігур
  • Будівля парламенту
  • Традиційний британський чай у Empress Hotel Teahouse
  • Музей мініатюр
  • Музей підводного світу
  • Craigdarroch Castle - замок, побудований одним із перших промислових магнатів Провінції, Robert Dansmuir.
 
 
ТУР НА 1000 ОСТРОВІВ (1 день)
 Під час туру ви відвідаєте один із найкрасивіших національних парків Канади. Під час 3-х годинного круїзу річкою Св. Лаврентія ви побачите безліч островів, перлиною серед яких є острів із побудованим на ньому замком Джорджа Болта. Ви також відвідаєте місто Кінгстон - колишню столицю Канади, місце злиття трьох водних шляхів, старий форт Генрі на 1000 Островів (1 день)
 
 
 
ТУР В ТОРОНТО (2 дня) 
 Берег озера Онтаріо, університет, Парламент провінції Онтаріо, City Hall – мерія Торонто, театральний та фінансовий райони, Золота миля міста, ”Rogers Center”, CN Tower – найвища телевежа у світі, перлина Торонто замок Casa Loma, один із найдорожчих районів міста - Forest Hill, Harbourfront - місце звідки починається район розваг, китайський квартал міста, один з найкрасивіших парків міста - High Park, вулиці King та Queen, підземне місто та багато іншого, що Ви побачите і про що Вам розкажуть наші російськомовні гіди під час цієї захоплюючої екскурсії.
 
 
ТУР НА НІАГАРСЬКІ ВОДОСПАДИ (2 дня) 
 Тур включає розповідь про історію Канади та міст південного Онтаріо, розповідь про Ніагарські водоспади, відвідування парку королеви Вікторії, відвідування вулиці музеїв та розваг Clifton Hill, квітковий годинник міста Niagara-On-The-Lake - одного з найкрасивіших міст Англійської Канади. У тур включений круїз річкою Ніагара до водоспадів (за бажанням туристів).
 
 
ТУР НА ОГЛЯД КИТІВ В БЕЙ СВ. КАТРІН (2 дня)  
 Перший день: екскурсія містом Квебеку (див. вище)
Другий день: від'їзд у мальовничий регіон Шарльвуа. Круїз річкою Св. Лаврентія з оглядом китів. На зворотному шляху до Монреалю заїзд на водоспад Монморансі (за бажанням туристів)
 
 
 
 
 
 
 
ТУР НА 30 000 ОСТРОВІВ (2 дня)
 Цей одноденний тур на околицях Торонто веде до озера Гурон у Місію Св. Марії та до перших поселень європейців на території Онтаріо. При Місії розташований музей із докладними експозиціями: вігвами індіанців, келії місіонерів, французькі дерев'яні церкви. Круїз 30 000 островів по озеру Гурон. Церква Martyr's Shrine - “Святиня великомучеників”, присвячена першим французьким місіонерам, і освячена Папою Римським у 1983 році.