Морондава

Морондава (Morondava) - жваве місто на західному узбережжі Мадагаскару. Це ідеальне місце для розслабленого відпочинку з безліччю чудових та безпечних для купання пляжів, а також зручним трансфером від столиці.
 

Більшість готелів та апартаментів розташовані в зоні Нозі-Келі (Nosy Kely).
 
 
 
ЯК ДІБРАТИСЯ ДО МОРОНДАВИ
Зі столиці країни Антананаріву здійснюються прямі щоденні рейси Air Madagascar, в дорозі 1 година, вартість 225 000 MGF. Крім того, з Морондави літають рейси до Тулеару (200 000 MGF) і Моромбу (180 000 MGF). Зі столиці можна дістатися і по землі, але це займе не менше 12 годин.
Морондава має гарне водне сполучення з південними селищами. Щотижня вирушають місцеві дерев'яні пироги до Моромби. А в село Біло-сюр-Мер двічі на тиждень курсують нові швидкісні пороми, в дорозі 2,5 години, вартість 50 000 MGF.
 
Все місто можна не поспішаючи пройти за півгодини. Таксі тут не знадобиться, хіба що дістатися аеропорту, який знаходиться за кілька кілометрів від центру (10 000 MGF).
 
 
ПРОГНОЗ ПОГОДИ
Сухий сезон – найкращий час для відвідування курорту, коли температура тримається на позначці +27 °C, а вночі – +14…15 °С, а вода така ж тепла, як у Середземному морі – +24 °C. Влітку, в сезон дощів, у місті стає дуже брудно та волого – не найкращі місяці для відпочинку на узбережжі.
 
 
РОЗВАГИ, ЕКСКУРСІЇ І ПАМ'ЯТОК МОРОНДАВИ
Саме тут знаходиться унікальна Авеню Баобабов із тисячолітніми деревами. З Морондави зручно здійснювати поїздки до рибальського села Біло-сюр-Мер (Belo sur Mer) або до лісу Кірініді.