Моршин
Лікувальний курорт

Бальнеологічний курорт Моршин знаходиться в передгір'ях Карпат, у Львівській області, в мальовничій долині на висоті 340 м над рівнем моря. Річка Березніца ділить Моршин на 2 частини - гірську, покриту густим лісом, і лісопаркову.
Курорт працює в цілорічному режимі.
До Моршина ходять маршрутки, автобуси і електрички зі Львова, зі Стрия - маршрутки і автобуси, а також поїзди, що курсують в межах західних областей України.
 
Всі санаторії курорту знаходяться в лісопарковій зоні і відокремлені від житлової зони міста, тому на їх території завжди тихо і спокійно.
 
 
КЛІМАТ
Клімат помірно континентальний, вологий, м'який. Для Моршина характерна дуже висока вологість повітря (взимку - 73-81%, влітку - 83%) і понижений атмосферний тиск, який протягом року коливається в межах 725-742 мм рт. ст.
Середня температура повітря:
Жовтень +12 ° С
Листопад +8 ° С
грудня -2 ° С
Січень -4 ° С
лютого -1 ° С
березня +5 ° С
 
 
ГОТЕЛІ
У Моршині знаходяться бальнеолечебніца, санаторії, готелі, пансіонати. Можна зупинитися в приватному секторі і купити курсівку на лікування.
 
Головні санаторії розташовані в центральній частині курорту, неподалік від першого Моршинського бювету.
 
 
ЛІКУВАННЯ
Основними лікувальними факторами курорту є мінеральні джерела, торф'яна грязь і озокерит. Мінеральна вода трьох джерел використовується для зовнішнього застосування, пиття, а також для промивань і зрошень.
У Моршин їдуть поправляти здоров'я люди, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату, порушеннями обміну речовин, гінекологічними, інфекційно-алергічні захворювання верхніх дихальних шляхів.
На курорті працює лікувально-діагностичний центр.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Можна з'їздити до Львова, Яремчу, Славське, Манявський скит, Почаївську лавру, Олеський замок, на озеро Синевир.
 
 
РОЗВАГИ
У Моршині є тенісні корти, футбольні поля, точки з «гігантськими» шахами.
Часто проводяться концерти, танцювальні вечори. У Палаці культури є бібліотека.
Також можна добре провести час в численних кафе, ресторанах.