Морзін — Аворіаз

Чарівна традиційна французька село Морзін розкинулася на схилах, що поросли ялинами. Цей курорт з розвиненою інфраструктурою можна радити лижникам середнього рівня, які хочуть одночасно велику кількість трас і жити нема на вискогорье (курорт розташований на висоті 1000 м). Морзін, в якому панує демократична атмосфера, налаштований і на відпочинок з дітьми.
Авориаз - сучасний курорт з оригінальною архітектурою, який побудували тільки півстоліття тому. Він знаходиться на 800 м вище Морзіна. Курорти з'єднані між собою підйомником. Авориаз особливо поважаємо сноубордистами.
Сезон катання триває з грудня по квітень.
 

Аворіаз представлят собою територію без машин, замість них є вози з кіньми або як варіант - лижі.
 
ГОТЕЛІ
Дерев'яні шале якнайкраще дозволять перейнятися духом альпійських селищ. Крім того, є вибір готелів 2-3 *, апартаментів.
У Авориазе готелі стоять безпосередньо біля схилів, тоді як в Морзіне до них доведеться добиратися.
 

Перевага Морзіна - більш низькі ціни на житло в порівнянні з Аворіаза.
 
ТРАСИ
Для початківців лижників трас не так небагато - в Морзіне, але вони розташовуються на сонячних схилах. Спортсменам середнього рівня варто спробувати схили Шампері, район Ліндер. Професіонали оцінять спуск від Пуант де Ніон, а також спуски до Шамоссьер, схили під От-Фор.
Є також рівнинні траси, хели-скі. У Морзіне привабливі умови для внетрассового катання (Шатель), а в Авориазе - для сноуборда (2 сноупарка для профі і початківців), фрістайлу, слалому.
У Морзіне і Авориазе працюють гірськолижні школи для дорослих і дітей.
 

Якщо в Морзіне раптом не виявиться снігу, завжди можна піднятися в Авориаз.
 
 
 
РОЗВАГИ
Туристи можуть відправитися в скі-тури, здійснити прогулянки в снігоступах, на вертольоті, повітряній кулі, на собачих упряжках, снігоходах, мотосанях, сноумобілях, політати на параплані, зайнятися підлідним дайвінгом на озері Монтріон, льодолазінням по водоспаду, сноутюбінг, боулінгом, покататися на ковзанах, тобоггане, поплавати в басейні, відвідати фітнес-центр. Для дітей відкритий дитячий клуб.
Вечірнє дозвілля урізноманітнюють бари, ресторани, нічні клуби.