Натал

Клімат: спекотний, з грудня по березень температура повітря становить +40 ... +45 ° С, в решту пори року близько +35 ° С, крім зимових місяців (червень-серпень), коли періодично йдуть дощі, а повітря прогрівається до + 25...+30°С. Вологість повітря протягом року – близько 70-80%.
 
Одяг, що рекомендується: тут Вам знадобиться літній одяг, головний убір і сонцезахисний крем. Рекомендується легке та зручне взуття.
 
Наталя названо так на згадку про день заснування міста 25 грудня 1599 року (у пер. з порт. Різдво). Головна будівля міста та найзнаменитіший пам'ятник – це фортеця трьох Королів (Forte dos Reis Magos). Вона була побудована португальцями в період 1599-1628 рр., щоб захистити Наталя від голландського вторгнення. Ця фортеця, мабуть, єдина історична пам'ятка у місті.
У Наталі багато музеїв. Одним з найкращих є Музей Camara Cascudo та Меморіал Camara Cascudo. Camara Cascudo (1898-1986) був відомим у штаті соціологом і став однією з найвідоміших осіб у бразильській культурі. У цьому музеї Ви зможете побачити все, починаючи від артефактів індіанців Амазонії до священного мистецтва та предметів, що використовувалися у ритуалах Кандомблі (афро-бразильська релігія).
 
Бажаючим покуштувати в Наталі страви національної кухні радимо відвідати один із найкращих ресторанів міста Os Camarões (в пров. креветки), де всі страви приготовані з креветок. Тут також є і новий ресторан з такою самою назвою, але різноманітнішим меню. Один з найкращих готелів – Pestana Natal.
Натал є відомим пляжним курортом. Головні міські пляжі - Forte, Meio, Artistas, Areia Preta та Ponta Negra; у Ponta Negra можна побачити пагорб Careca – величезну дюну, частково вкриту рослинністю, яка стала основним орієнтиром міста. Слід зазначити, що на відміну Ресіфе, тут немає акул, але купатися можна лише у величезних природних басейнах, відгороджених рифами.
Якщо Вам до душі пригоди, то спеціально для Вас тут проводиться захоплююча та цікава екскурсія. Йдеться про поїздку на баггі піщаними дюнами. Ви проїдете красивими безлюдними пляжами і спуститеся з піщаних дюн на баггі, побачите мальовничі лагуни і зможете покататися на дошці або верблюдах-дромедарах. Кульмінацією подорожі буде відвідування пляжу та дюн Женіпабу (Genipabu). Коли Ви опинитеся у Наталі, не проґавте цю можливість.
Важливо також додати, що Натал – одне з найбезпечніших міст Бразилії. До речі, на його околицях проходили зйомки відомого бразильського телесеріалу «Клон».