ІталіяІталія

Неаполь

Неаполь - третє за величиною місто Італії після Риму та Мілана. Розташований він у мальовничому місці на березі Неаполітанської затоки, біля підніжжя знаменитого вулкана Везувій. Місто являє собою великий морський пасажирський та вантажний порт, а також великий культурний центр.
 

Поруч із Неаполем розташовані курортні острови Капрі, Вентотен та Іскья, популярний курорт Сорренто.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Неаполь багатий на архітектурні та історичні пам'ятки, проте головною пам'яткою та гордістю міста є вулкан Везувій. До нього туристів відвозить автобус, а на вершину вулкана можна здійснити сходження.
У місті знаходиться найбільший у Європі археологічний музей з експонатами, що свідчать про життя давньоримських міст Помпеї та Геркуланум, які постраждали від виверження Везувію, музей та галерея Камподімонте.
У Неаполі є безліч церков та музеїв, королівський палац, капела Св. Януарія.
У Неаполі є унікальна обсерваторія. Можна відвідати ботанічний сад, океанаріум, оперний театр.
 
РОЗВАГИ
У місті є прекрасні парки та сади, а його околицями проходить величезна кількість туристичних маршрутів. Любителям природи обов'язково варто відвідати мальовничий острів Бівара, який з'єднаний із сушею мостом.
У Неаполі відкрито безліч розважальних центрів, в яких можна чудово провести час всією родиною. З дітьми можна відвідати акваріум Anton Dohrn Aquarium, планетарій INAF Capodimonte Astronomical, парк розваг Panda.
У місті великий вибір магазинів та ринків. Найбільшим торговим центром вважається галерея Умберто.
Любителям нічного життя потрібно відвідати райони San Pasquale di Chiaia та Lungomare Mergellina, де розташовані найкращі у місті нічні клуби.
 

Неаполь - батьківщина італійської піци. Щорічно у травні тут проводиться фестиваль піци. Найстаріша піцерія міста існує з 1830 року.