Несебр

Несебр - один з найстаріших міст Європи, архітектурний та історичний пам'ятник болгарської і світової культури, внесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Місто ділиться на 2 частини: Новий Несебр, в якому розташована більшість сучасних будинків і готелів, примикає до курорту Сонячний Берег; Старий Несебр, розташований на скелястому півострові завдовжки 850 м і шириною 300 м. Несебр - відповідний вибір для тих, хто шукає спокійний і недорогий відпочинок. Його мальовничі будинки, вузькі бруковані вулички і історичні пам'ятники (кілька десятків церков різного ступеня збереження) приваблюють багатьох туристів.
 
ГОТЕЛІ
До послуг туристів пропонується безліч дуже цікавих по архітектурі і затишних приватних готелів в Новому і Старому Несебрі. На відміну від Старого, в Новому Несебрі є вибір не тільки з пансіонатів і апартаментів, а й невеликих готелів 2-4 *.
 
ПЛЯЖІ
У Старому Несебрі пляжу практично немає. Новий - в своєму розпорядженні три пляжами, один з яких зливається з пляжем курорту Сонячний Берег. Готелі в основному знаходяться в 150-450 м від пляжів.
 
ЕКСКУРСІЇ
Прогулянки по «місту ста церков», як називають Несебир, не залишать байдужими шанувальників старовини та історії. Тут збереглося багато середньовічних руїн. Серед головних визначних пам'яток дерев'яні млини, церква Пантократора, Археологічний музей.
 
РОЗВАГИ
Романтичний Несебр облюбувала художня богема. У цьому місті найбагатший на всьому узбережжі вибір сувенірів за розумними цінами, в тому числі авторської роботи.
Безліч ресторанів, кав'ярень і таверн.


Якщо ж захочеться побільше гучних розваг, до Сонячного Берега ходить автобус, паровозик і таксі.