Миколаївка
Пляжний курорт

Селище Миколаївка розташоване на південному заході Кримського півострова, на березі Каламітської затоки, між Севастополем і Євпаторією. Тут немає гір і буйної рослинності, замість них - класичний степовий ландшафт. Курортна цінність селища - в чистому морі, а також степовому повітрі без алергічних домішок. Це єдине місце в Криму, де вода з очисних споруд не викидається в море, а надходить на поля. Під Николаевкой знаходиться унікальне прісноводне озеро з чистою водою, яке живить водою і селище, і розташовані уздовж узбережжя пансіонати.
Миколаївка - один із найдемократичніших і недорогих курортів Криму. А неглибоке море і рівнинна місцевість роблять його дуже привабливим для дитячого та сімейного відпочинку в тиші і віддаленості від урбанізованих центрів. Вода тут прогрівається швидше, ніж в інших місцях, і купальний сезон триває з травня до жовтня. Селище компактно розташований уздовж узбережжя, з найдальшої його точки до моря йти 15 хвилин.
 
Миколаївка - єдине місце в Криму, де вода з очисних споруд не зливається в море, а надходить на поля.
 
 
ГОТЕЛІ
У Миколаївці хороший вибір готелів, пансіонатів, баз відпочинку. Бази відпочинку і пансіонати розташовані безпосередньо на узбережжі. Також можна зупинитися в приватному секторі.
 
ПЛЯЖІ
Широкі піщано-галькові пляжі Миколаївки простяглися на 8 км. Поряд з цивілізованими є і дикі пляжі.
 

Пологий морський спуск з щільним піщаним дном дозволяє купатися дітям, ледь навчилися ходити.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Можна відправитися на екскурсії в Севастополь, Євпаторію.
 
РОЗВАГИ
У Миколаївці досить розваг для дорослих і дітей: скутери, «банани», футбол, басейни, яхт-клуб, водні гірки, більярд, Луна-парк. Не нудьгуватимуь на курорті і любителі нічних розваг: до їх послуг бари, ресторани, дискотеки, караоке, казино.
 

Овочевий ринок Миколаївки - один з найбільш недорогих в Криму.