КіпрКіпр

Нікосія

 
 
Нікосія розташована в центрі Кіпру, в долині Месаория, і оточена хребтами Кіренія і горами Троодос. Столиця острова об'єднує в собі старовинний центр Хору, що зберіг атмосферу минулих років і східний колорит, і активний темп життя сучасного міста. Нікосія - найбільший місто Кіпру і одна з найдавніших столиць світу - приваблює туристів своїм історичним і культурним багатством.
 
ГОТЕЛІ
 
У Нікосії можна зупинитися в готелях від 1 * до 5 * ( «п'ятірка» одна - Hilton Cyprus), в апартаментах.
 
 
 
В районі старої Нікосії пролягає "зелена лінія", що розділяє Кіпр на грецьку і турецьку територію. Це остання в світі розділена столиця.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Представляють інтерес пішохідна екскурсія по місту, екскурсії по мальовничих районах Хрісалініотісса і Каймаклі, з релігійних маршрутами. У Нікосії збереглося безліч храмів.
 
Столичні музеї зберігають цінні колекції. Найвідоміші - Візантійський музей і художні галереї, Музей Кіпру - найбільший археологічний музей на острові, Етнографічний музей, Музей ювелірного мистецтва.
 
Цікаво також побувати в Центрі ремесел Хрісалініотісса; з обсерваторії можна поглянути на Никосию з висоти пташиного польоту.
 
Недалеко від міста знаходяться села Політико, Фікарду, Дефтера, монастир Махерас, місто Далі, стародавні міста-держави Тамасос ​​і Ідаліон, Національний лісовий парк Аталасса.