Ніцца

Ніцца - «столиця» Рів'єри, місце, де зустрічаються Альпи, Прованс, Корсика і Італія. Тут дуже здоровий і м'який клімат. Ніцца - рай для тих, хто хоче комфортно відпочити, поніжитися на одному з прекрасних пляжів і помилуватися розкішними будинками і палацами. До того ж це один з найбільш квітучих і зелених міст Франції.
Ніцца підійде тим, хто віддає перевагу відпочинку на природі міської комфорт. Вона примудряється потрапити абсолютно різним туристам - і сімейним (отримавши категорію Famille Plus), та особам з нестандартною сексуальною орієнтацією (влаштовуючи відповідні заходи).
 

Ніцца займає друге місце після Парижа за кількістю музеїв і художніх галерей - їх в місті близько 20. До того ж всі муніципальні музеї безкоштовні.
 
ПЛЯЖІ
15 галькових пляжів Ніцци загальнодоступні і мають хорошу інфраструктуру. Частина з них безкоштовні (обладнані тільки душем), а частина - платні (з лежаками, матрацами і парасольками). Безкоштовних більшість і вони чисті.
Уздовж пляжів проходить чудовий Англійська променад.
 
РОЗВАГИ
Риболовля, дайвінг, водні лижі, водні велосипеди і мотоцикли, рафтинг, верхова їзда, гольф - для активного відпочинку. У Ніцці є іподром, обсерваторія і Астрорама, морський парк Marineland.
Можна відвідати курси складання духів, дегустації вин.
На курорті проводяться численні фестивалі: музичні, книжкові та інші. Одне з пам'ятних подій літа - «Битва квітів» в серпні.
Знаменитий ринок Cours Saleya, на якому продаються квіти, овочі і фрукти, відкривається щоранку. Щопонеділка він перетворюється в блошиний.
Нічне життя в Ніцці - одна з найактивніших на всій Рив'єрі: незліченні бари, ресторани, дискотеки, казино не дозволять нудьгувати. Тим, хто вважає за краще високе мистецтво, варто відвідати Оперу Ніцци.
 

Ніцца належить до небагатьох французьким містам, які асоціюються з певним стилем приготування страв. У ресторанах з відміткою Cusine Nissarde можна спробувати справжні місцеві страви.