Новий-Винодольськи

Новий-Винодольський розташований в регіоні хорватського Примор'я, в 45 км від Риеки. Старе місто компактно розміщується на пагорбі уздовж моря. Від відкритого моря Нови-Винодолски захищає острів Крк. Це традиційний виноробницький край. На захід від курорту розкинулися великі виноградники (долина Винодола), які і дали назву місту.
 
ГОТЕЛІ
Туристам пропонується розміщення в готелях 2*, 4* і 5*, сімейних готелях, апартаментах, пансіонах, кемпінгах.

У нещодавно відкритому комплексі Novi Spa Hotel & Resort знаходиться найбільший в Європі спа-центр, а також велике дитяче містечко.
 
ПЛЯЖІ
На курорті є піщані і галечні пляжі. Головний міський пляж Лишань відмічений "блакитним прапором".
 

 

ЕКСКУРСІЇ
У Новий-Винодольський гідні уваги палац Франкопанов, руїни давньоримської фортеці Лопар, Францисканський монастир, церква Св. Філіпа і Іакова, церква Св. Трійці, резиденція єпископа. В околицях міста знаходиться замок Леденице.
Можна з'їздити в міста Риека, Довбешка, Крк, Опатия, Ловран, національні парки Північний Велебит, Рисняк і Плитвицкие озера.
 
РОЗВАГИ
У Новий-Винодольський любителі активного відпочинку можуть зайнятися тенісом, веслуванням, вітрильним спортом, серфінгом, віндсерфінгом, волейболом, міні-гольфом. На курорті діють декілька дайвинг-центров.
Пропонуються прогулянки на катері уздовж узбережжя Нови-Винодолски, піші прогулянки.
У місті Крк є акваріум.
У сезон на курорті проводиться Літній карнавал, а також інші спортивні і розважальні програми