Новиград

Новиград - невелике місто в західній частині півострова Истрия. Основна частина його населення зайнята рибальським промислом. Найближчі міста Умаг (5 км) і Пореч (16 км). Новиград об'єднує в собі усі принади міста з середньовічним минулим (колоритні вузькі вулички, характерна архітектура, костьол) і високий рівень туристичного сервісу. Це ідеальне місце для тих, хто шукає спокійний, розмірений відпочинок.
 


Новиград може похвалитися середньовічною естетикою і високорозвиненою туристичною інфраструктурою.
 
ПЛЯЖІ
Основні пляжі Новиграда знаходяться всього в 10 хвилинах ходьби від центру міста, поряд з готелями Laguna і Maestral, вони є бетонними платформами. Вхід у воду по сходах, як у басейні. На пляжі кемпінгу Sirena є невелика ділянка з пологим спуском, покрита галькою. У 4 км на північ від Новиграда розташований пляж кемпінгу Mareda, який теж складається з бетонних платформ з невеликими ділянками гальки.

 

ЕКСКУРСІЇ
Новиград - ідеальне місце для любителів старовинної архітектури, оскільки тут чудово збереглися вишукані зразки середньовічної архітектури. Варто подивитися Приходську церкву Св. Пелагия і Максима (V - VI вв.), дзвіницю (1883 р.), міські стіни (середина XIII століття), церкви Св. Агата (раннє Середньовіччя) і Св. Антона. У 5 км від Новиграда розташована Базиліка V ст., в 13 км від міста знаходиться Церква Св. Року (1514 р.).


З Новиграда здійснюються одноденні екскурсії у Венецію.
 
 
 
РОЗВАГИ
Облаштовані спортивні майданчики, тенісні корти, картинг, альпінізм, мореплавання.
Новиград знаменитий своїй довгій набережній, на якій вирує курортне життя. Влітку в місті проходить безліч фестивалів, розпал яких доводиться на серпень. У червні через Новиград проходить регата "Трансадриатика". Головна подія міста - найбільший європейський рибний фестиваль. Він проходить в серпні.


Одно з найгучніших подій в Новиграде - щорічний джазовий фестиваль "Хайнекен", який проходить в серпні.