Нуса-Дуа

Нуса-Дуа має славу найфешенебельнішого та найпопулярнішого курорту на Балі. Він розташований на півдні острова. Тут немає настирливих продавців сувенірів, рекламних щитів, що кричать, більшість готелів знаходяться осторонь від сторонніх очей. Відпочинок в Нуса-Дуа спокійний та спокійний. Він ідеально підходить як для молоді, так і для людей середнього віку та сімейних пар із дітьми.
 
ГОТЕЛІ
На курорті сконцентровано найбільшу кількість іменитих готелів відомих готельних ланцюжків, усі вони мають категорію 5*.
 
ПЛЯЖІ
У Нуса-Дуа мальовничі та доглянуті піщані пляжі та прозорі води океану. Однак отримати повне задоволення від купання заважають припливи та відливи, які трапляються двічі на день. У кожному готелі є їхній розклад. Кращі місця для купання - пляжі готелів Ayodya Palace, Amanusa, Nikko Bali, де припливи та відливи не настільки відчутні.
У нічний час купатися настійно не рекомендується, оскільки у воді багато різної живності, зустріч з якою може обернутися опіками, порізами, укусами, а спостерігачів на добу на пляжах немає. Крім того, на острові досить сильні підводні течії. Але вихід є басейни готелів абсолютно безпечні.
 

Хоча всі пляжі в Індонезії публічні, в Нуса Дуа вони вважаються приватними, так як курортна зона закрита для місцевих жителів.
 
РОЗВАГИ
Широкий вибір для занять водними видами спорту. Спорядження для цього можна знайти практично у будь-якому готелі. Найдешевше - на узбережжі Танджунг Беноа. Там розташована основна база рибальських експедицій. У розпорядженні любителів гольфу – широке поле з 18 лунками Bali Golf & Country Club.
У Нуса-Дуа знаходиться найбільший центр таласотерапії у Південно-Східній Азії.
Страви балійської кухні можна скуштувати у традиційних кафе "варунг".
 

Якщо туристам захочеться нічних веселощів, їх краще шукати в Куті, що приблизно за півгодини їзди від Нуса-Дуа.