Нью-Йорк

Одне з найбільших міст світу, Нью-Йорк розташоване на півночі Атлантичного узбережжя США, в гирлі річки Гудзон. У місті 5 районів: Манхеттен, Бруклін, Квінс, Бронкс та Річмонд. Шумний, надзвичайно активний мегаполіс, який перебуває в постійному русі, вражає хмарочосами, музеями світового класу, незвичайними людьми та заходами. Нью-Йорк заслужено називають столицею бізнесу, індустрією розваг, світової культури. Це місто стало притулком для іммігрантів з багатьох країн, і зараз етнічне різноманіття також одна з візиток Нью-Йорка.
Час відстає від київського на 7 годину.
 

На Брайтон-Біч російськомовний турист зануриться в атмосферу СРСР 1960-х і раніше: тут розташовані російські магазини, турфірми, водії таксі говорять «великим і могутнім».
 
КЛІМАТ
Клімат Нью-Йорка помірний, вологий. Весна та осінь мінливі, погода може коливатися від холодної та сніжної до спекотної та вологої. Літо тепле та вологе. Водночас у будь-яку пору року нерідкі періоди сухої ясної погоди. Найкращий час для відвідування Нью-Йорка - травень-червень та вересень-жовтень.
Середня температура повітря:
квітень +16 °C
травень +22 °C
червень +26 °C
липень +29 °C
серпень +28 °C
вересень +24 °C
 
ЕСКУРСІЇ 
Найбільш відомі пам'ятки Нью-Йорка: хмарочоси (найзнаменитіші - Емпайр Стейт білдінг і Крайслер білдинг), статуя Свободи (на її корону знову можна підніматися), Рокфеллерівський центр, вокзал Гранд Сентрал, Південний морський порт, П'ята авеню, П'ята авеню.
У місті багато музеїв (Музей Гуггенхейма, Музей сучасного мистецтва, Метрополітен-музей, Музей мадам Тюссо, Американський музей природничої історії, Музей декоративного мистецтва Купера-Хьюїтта, Музей примітивного мистецтва, Музей американських індіанців, Музей імміграції). Любителі прекрасного знайдуть що подивитися у багатьох художніх галереях та виставкових центрах.
З Нью-Йорка можна відвідати Філадельфію, Атлантік-Сіті, Вашингтон, Ніагарський водоспад (2 дні).
 

New York CityPass дозволяє заощадити до 50% при відвідуванні головних визначних пам'яток міста. Його вартість – $79.
 
 
РОЗВАГИ
У Нью-Йорку понад 18 тис. ресторанів, і щоби розібратися в них, доведеться купувати путівник. Різноманітність кухонь, представлених у них, задовольнить найвибагливіших гурманів. Нічні клуби, дискотеки, клуби - вибір величезний. Бродвейські театри, Метрополітен-опера, Філармонічний зал, Балет Нью-Йорка, концертні зали «Карнегі-хол», «Радіо сіті мюзік-хол» — ці назви знайомі всім поціновувачам культури.
Доторкнутися до природи можна в Долині річки Гудзон, Централ-парку, зоопарку Бронкса, Ботанічному саду.